Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosnak érzem magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosnak érzem magam, de van egyáltalán alapja?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja járok az ELTE Bölcsészkarra, új arcok, új csoporttársak, új lehetőségek... emellett több éve van barátnőm is akivel nagyon jól megvagyunk. Barátom kevés van. Egyre inkább azt érzem itt az egyetemen is meg úgy általánosan is, hogy igazán nem vagyok fontos túl sok embernek. Persze ott a barátnőm, meg egy-két ember, de például az egyetemről senki. És a többiek már jól összebarátkoztak, kisebb csoportokat alkotnak és velem is néha eldumálnak de ha eltűnnék nem hiszem, hogy nagyon hiányoznék valakinek, mert egyik társaságban sem vagyok benne igazán, akármennyire is igyekszem, vagy valami..

.. és olyan magányosnak érzem magam..

Mit tehetnék szerintetek?



2014. okt. 15. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel középbe :/
2014. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát fogalmam sincs. én is ugyanebben a cipőben járok. megvannak a klikkek, de nem tartozom sehová. valahogy nem illek bele egyikbe se. vannak emberek, akikkel így elvagyok, de amint elmennek a kis csoportjukhoz "elveszítem" őket és egyedül maradok. elég szar érzés. ötletem sincs, hogy mit kéne csinálnom, de igazából egyik csoportba sem szeretnék tartozni, mert mindegyiknek van olyan tulajdonsága, ami nagyon ütközik a személyiségemmel. nem tudom, Te hogy vagy vele.. én egyelőre úgy vagyok vele, hogy szívesen spanolok az emberekkel, de nagyobb barátságokra nemigen számítok. koncentrálj a tanulásra, legalább van rá időd.
2014. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem nincs bajom egyik csoporttal sem, a szaktársaim mindegyike teljesen jóarc.. azt leszámítva, hogy nem érdeklődnek túlzottan felőlem ugyebár:D
2014. okt. 15. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:

velem is PONTOSAN ugyanez a helyzet.Mintha én írtam volna ki a kérdést.Most vagyok első éves (valamelyik egyetemen)

kijövök mindenkivel,de én sem tartok úgy össze az emberekkel.röviden el tudok velük a tanagyagról beszélgetni max 5-6percben,de aztán kifulladok a témábó...próbálok beilleszkedni,de nem megy

ráadásul nekem még barátnőm sincs.Örülj neki,hogy neked van!

Nem tartozom a nagy bulizósok közé,a stréberekhez inkább állok közelebb,de oda se igazán.Nem találom a helyem.Vannak nekem is haverjaim,de nagyon felszínes.

Eldöntöttem,hogy nem akarok minden áron barátokat,barátnőt szerezni,nem görcsölök rá,mert tudom,hogy azért se fog akkor sikerülni.Tedd te is ezt szerintem! Majd jön minden magától.

19/f

2014. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az egyetem az egy ilyen közeg, a felszínes kapcsolatok gyűjtőhelye..szerintem csak kis szakokon van normális, jól működő közösség, és ez elég ritka..Szerintem ne klikkekhez, csoportokhoz akarj tartozni, hanem keres olyan embereket, akik szimpatikusak és el tudsz beszélgetni velük bármiről, fontos hogy ezek a beszélgetések tartalmasak legyenek..nyilván nem bulikban fogsz jókat beszélgetni seggrészegen..Szerintem legyél nyitott és barátságos..:)

Ha van barátnőd nem is értem, hogy lehetsz magányos..:)

Nekem most épp nincs is barátom, és már dolgozom, és alig járok el bárhova..de még így sem érzem magányosnak magam..szerintem minden csak a te hozzáállásodtól függ..egyébként meg örülj, hogy még csak most kezdted az egyetemet, ez lesz életed egyik legjobb időszaka..nekem legalábbis az volt, irigyellek is..:)

2014. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy 30 fős szak tagja vagyok, szóval belefér a baráti hangulat...

de értelek:)

és párkapcsolatilag tökéletesen vagyok, de barátilag érzem magányosnak magam, ebben meg barátnő nem segíthet

2014. okt. 19. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!