Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mégis mit éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mégis mit éreztek amikor ilyet írtok nekünk fiúknak csak így spontán?

Figyelt kérdés
Idézem „Sr de engem felejts el”

2014. okt. 19. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
nem akar semmit tőled gondolom , sokmindentől füg ennyiből nem lehet megállapítani
2014. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Ez a mai világ, fogadd el...ők megbánthatnak bárkit, de őket senki. Nincs semmi érzésük..tisztelet a kivételnek. Csak sírni tudnak, meg panaszkodni, hogy nem kellenek senkinek..
2014. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy pisilnünk kell.

De most komolyan...szerinted, mit?

2014. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami előzménye kellett, hogy legyen.


Sanszos, hogy valami olyat mondtál, ami nem tetszett neki, esetleg megsértetted úgy, hogy neked fel sem tűnt és erre ez volt a reakciója.

2014. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben akkor írok még pár dolgot

Hát fél éve vagyunk együtt egyébként már 3 éve ismerem

Nagyon jól szórakoztunk nagyon sokat találkoztunk

Baromi jó találkákat talált ki

Aztán egy nap írtam neki, hogy hazakísérem a suliból de nem látta és két nap múltán írta ezt

2014. okt. 19. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Vmivel biztos megbàntottad-haragtartó vagy?ha nem kérdezd meg miért ìrta.ez a monogrammod mi?
2014. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok haragtartó és nem hajlandó válaszolni.
2014. okt. 20. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!