Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szóba kerül, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szóba kerül, hogy vannak tetoválásaim, miért kérdezik egyből, hogy intim helyen is van-e? Más lány is van így?

Figyelt kérdés

Kifejezetten zavar. Szeretem a tetoválásaimat, nem nagyok, de szépek, így ősziesen felöltözve pedig csak a csuklómon lévő látszik. Amúgy pedig azért lepődnek meg általában, mert nem vagyok olyan "vagány lány".

Más lány is találkozik hasonlóval?

(Nem szeretnék vitát akörül, hogy minek kellett nekem tetoválás, meg hogy k.rvás, mert nem az, ízléses darabokról van szó, nem mutogatom őket.)

Csak valami frappáns visszaszólást szeretnék kiagyalni.

18L



2014. okt. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

hát mert meg akarnak fektetni...

mondd nekik hogy semmi közük hozzá, aztán b#sszá le neki egyet xd

2014. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fahéjas Alien ***** válasza:

Nem szokott szóba jönni, meg az enyém nincs is látható helyen. - de, ha szóba is jött esetleg, akkor is csak azt kérdezték meg esetleg, hogy hol van és micsoda és miért... és ennyi.

Miért lenne k'rvás?? ezt viszont nem értem.

2014. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Proli dolog a tetoválás meg a piercing.
2014. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokszor találkozom ezen az oldalon azzal a véleménnyel, hogy "k.rvás" egy nőn a tetoválás, csak azért.
2014. okt. 20. 21:01
 5/7 fahéjas Alien ***** válasza:

Erről lemaradtam itt, még senkitől nem hallottam, hogy k'vás lenne... van aki elítéli vagy nem nézi jó szemmel, nem is tudom mi erre a pontos szó... szerintem ezzel magát írja le az adott illető,a he nnél tovább megy és ilyen szavakat használ egy szimpla tetoválásra vagy többre. Az oké, hogy valakinek nem tetszik, nem csináltat magára, senki sem fogja ráerőltetni...

Különben meg vannak olyan szépek... igazi művészet.

Arról nem is beszélve, hogy ősi kultúráknál is bevett szokás volt, vagy jelenleg is az. Szóval nem új keletű dologról van szó.

És az önkifejezés egy módja is lehet.

Szerintem ne törődj vele, ha más ezt degradálja... hozzád tartozik, a részed. - nincs ahhoz senkinek semmi köze.

2014. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én , mint tetovált pasi nem kérdeznék ilyet. Ha "intim" akkor nyilván nem is mondod annak, akinam a pasid.

Ha meg is kérdeznélek, akkor azt hogy muti, és hogy mit jelentenek?

A háton lévőket néha macerás megnézni/megmutatni. Nekem is van egy kb másfél A4es lap méretű a hátamon.(jó széles a hátam)

És nem lehet mindenhol mutogatni.

A karjaimon lévőket viszont igen.

Mind jelent valamit, és még lesz is több, szintén valamit jelentő fajta.

Akikkel te találkozol, nem a művészeti vagy az önkifejezési értékét nézik, hanem a szexiségét. Azoknak meg aztán felesleges is mutogatnod.

2014. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na és van-e ott? :D
2014. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!