Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mihez kezdjek (bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek (bonyolult kapcsolati szál)?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és egy lányismerősöm. Jó barátok, sőt talán túl jók is, mert keresik egymás társaságát is olyan értelemben is néha (nem tudom miért, a lánynak barátja van és mégis vele van, de volt, hogy félrelépett). És az a baj, hogy most összevesztek és mindketten nekem mondogatják a sérelmeiket, problémáikat és békülni nem hajlandóak. Nem akarom őket megbántani, de én nem akarok céltábla lenni most és nem is igazán érdekel, hogy a másik mit csinál. Már arra is kértek, hogy kémkedjek a másik után. Hogyan oldhatnám meg, hogy én kikerüljek a képből, mert megőrülök tőlük.

2014. okt. 20. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű: megmondod, hogy mindketten fontosak neked, és nem akarod egyiküket sem megbántani, ezért inkább kimaradsz a dologból, mert amúgy sem a te dolgod.


volt már részem hasonlóban nekem is, az a legtisztább, és azzal érsz el legtöbbet, ha megmondod, hogy egyikkel sem akarsz összeveszni a másik kedvéért, és inkább ki akarsz maradni az egészből. nálam működött. utána úgyis lerendezik maguk között...

2014. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!