Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt szoktatok aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt szoktatok aludni a párotokkal? Melyik alvópózt részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igeen :3 Én össze-vissza forgolódok meg ütlegelem, ő tehát éjszaka alkalmazkodik és felveszi a védelmi pozíciót ^^

u.i. Néha cserélünk :)

2014. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kiss Panna29 válasza:
Személy szerint én azt szeretem ha az oldalamon fekszem és a barátom átölel vagy átkarol..persze ez az alvás alatt változik mert ugye mocorgunk,de nincs jobb érzés összebújva egymás kezét fogva elaludni.:)
2014. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk összebújva feküdni, de aludni sohasem, mert borzasztósokat forgolódom álmomban és nem akarom szegényt összerugdosni. :) Így általában az ágy egyik kis csücskében összegömbölyödve alszik ő, én meg a többi helyet foglalom el. :D
2014. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nálunk változó, mikor melyik pózban kényelmesebb elaludni. Van, mikor egészen szorosan összebújunk, amolyan kis kifli-nagy kifli módon, de van, hogy elég az is, ha csak simán fekszünk egymás mellet, és éppen hogy ráhajtom a fejem a vállára, vagy az egyik keze rajtam van.
2014. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, együtt. Én jobbra balra fordulok, ő jobbra. Néha elalvás előtt a lábunk összeér, hogy érezzük egymás közelségét de mégis kényelmes legyen:)
2014. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!