Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar ha a parotokkal alusztok s reggel fogmosas nelkul csokolozni kell?

Figyelt kérdés
Nekem olyan furcsa hogy felkelek es van egy jellegzetes szajszagom s nem tudom hogy o erzi e.. ti hogy vagytok vele?
2014. aug. 27. 20:59
 1/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni. Mindenkinek van reggel szájszaga.
2014. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. :D
2014. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amíg nem kaptam meg a kávém rá se néztem. milyen csók? utána már csak a kávé ízét érzi
2014. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak arrafel mert ha reggeli szexrol van szo.. abba beletartozik a csokolozas is..
2014. aug. 27. 21:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar a kellemetlen szájszag reggel is.
2014. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem zavar. Az elején tartottam én is ettől, aztán az összeköltözés után minden ehhez hasonló félelmem elmúlt. Alapos fogmosás után fekszem mindig le, ha felébredek pisilni, inni is szoktam, sosem olyan állott reggel a szám, hogy vállalhatatlan legyen, és a páromé sem, mindig finom illata van.

De egy-egy bulis éjszaka után előfordult az is, hogy fogmosás nélkül bealudtunk (és előtte hagymás dolgot is ettünk), akkor sem volt gáz, simán csókolóztunk úgy is :D

Aki mellett hajlandó vagyok nap mint nap kelni és feküdni, az nem sok mindennel tud taszítani (konkrétan semmivel). Ez az egyik, a másik meg hogy év után azért nem sok reggel indítunk vad csókolózással, úgyhogy van idő fogat mosni :)

2014. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*5 év után
2014. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem zavar, szeretek Vele csókolózni és finom is, nem tudom, hogy mitől, de sosem érzetem rossznak szerencsére, Ő sem mondta, hogy rossz lenne.

N

2014. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!