Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sos! Akármibe kezdek bele, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos! Akármibe kezdek bele, a lelkesedésem elmúlik! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok tini, mégse találom a helyem. Belekezdek valamibe (hobbi, tanulás); egy nagyon rövid ideig szeretem, utána nincs már kedvem hozzá... Miért van ez? Mással is így van? Attól félek, semmi nem köt le.

2014. okt. 20. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
asszonyod van?
2014. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fahéjas Alien ***** válasza:

Sokfelé elkalandozik a kíváncsiságod, nehezen kötöd le a figyelmed, mindig új dolgokat próbálnál ki.

Nálam is be szokott ez játszani.

2014. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is tökugyanez.

Általában mindent úgy szeretek csinálni, hogy röviden, nagyon intenzíven. Képes vagyok egy célért gyakorlatilag bármit megtenni, viszont csak egy rövid ideig, utána "hagyjanak békén vele", nem érdekel tovább.

Ez ahogy Te is mondod, a tanulásban is problémás, hiszen a magyar szörnyű iskolarendszer ennek a tökéletes ellentéte, mindent iszonyú lassan, hosszan csinálunk.

2014. okt. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!