Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Neten megismertem egy srácot...

Neten megismertem egy srácot januárba. Később telefonon is. Soha nem láttuk még egymást, mégis olyan érzés mintha már 100éve ismernénk egymást? A probléma hogy 300km áll közöttünk. De nagyon kíváncsi vagyok rá, és nagyon kitartó a lelkesedésem iránta

Figyelt kérdés

Beteges dolog ha kezdem azt érezni mintha"beleszerettem" volna? És hogy bármit megtennék hogy láthassam?

Létezhet ez a plátói szerelem?!



2013. szept. 25. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonlo lánnyal de hát mivel messze volt igy elfelejtettem :(
2013. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen létezhet és létezik is. :)

Vannak akik szerint ez hülyeség és nem létezik, de amíg valaki nem éli ezt át, nem történik vele ilyen, nem tudja milyen az, s nem is fogja sose elismerni.

De vigyázz nagyon, ne, hogy csak játsszon Veled ! :)

S próbáljatok meg mi előbb találkozni, ha lehetséges. :)


N/24

2013. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Emberek ***** válasza:

pont ez a szitu nálam is, csak én már láttam az illetőt.

egyébként meg nem ártana minél előbb találkoznotok, hogy legalább azt tudd, hogy valós személy, és nem lettél átverve

2013. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen létezhet ilyen, nálam fordított esetben történik ez meg.


Megismerkedtem egy lánnyal, nagyon kedves, tetszünk is egymásnak meg nagyon jól elvagyunk egymás társaságában, mégis kevesebb mint 2 hónapon belül kiköltöznek Svédországba véglegesen szóval képzelheted... :(

2013. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!! :)

Abban biztos vagyok hogy valós személy! :)

Nem könnyű dolgok ezek,és valóban.Aki nem élt még ilyet át, az nem tudja hogy miről beszélek .

2013. szept. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!