Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Barátnőnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Barátnőnek egy tökéletes külsejű nőt választanátok, vagy átlagosat?

Figyelt kérdés
Az előbbi úgy értve, hogy nagyon teste van, arca is akár.
2014. okt. 21. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a cél az hogy tetsszen, innentől kezdve nem pontozom, hogy tökéletes vagy átlagos... jól néz ki és kész:D
2014. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tudod akibe szerelmes leszel az lesz számodra a tökéletes :).
2014. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerinted melyik választana szándékosan csak egy átlagosat, ha talál egy olyat, aki belsőre is megfelel, emellé gyönyörű? :)
2014. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A külső az egy dolog,fontosabb,hogy ő maga milyen ember.
2014. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Azért megjegyzem h a férfiak nem állatok.Csak úgy a kérdésből adódóan...

Szerinted ez úgy működik 1 férfinál h "no eddig bomba nőm volt jó társ is,de ideje dobni mert már megállapodnék.Keresek vmi átlagos csajt..."

Vagy

"Hú, de tetszik ez a nő, áá de már öreg vagyok, inkább ott a Mari az nem néz ki olyan jól.Jó átlagos, az jó lesz.Hisz egyszer meg kell házasodnom..."

Hogy gondoltad ezt a kérdést?Ti nők nem ebben a világban éltek.Az már egyszer biztos.(tisztelet a kivételnek.De a kivétel figyelmét felhívnám a többi társatok viselkedésére és gondolkodásmódjára)

2014. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem külső függvénye.


Bár - az a baj, hogy kell, hogy tetszen az emberne akivel van, mert ha nem akkor hiába tetteti az ellenkezőjét, úgy is ki fog derülni, hogy annyira azért nem - mert mondjuk átlagonak tartja akivel van (ha rondának tartja össze sem jönnek ugyebár) szóval muszáj olyannal akit legalább kicsit átlagon felülinek tart az ember, különben gondok lesznek (saját tapasztalatom van ebben, hiába működnek más dolgok jól, ebből akkor is lehetnek gondok ami újabbakat szül stb.)


Nem igazán tudom emiatt. Számomra az "igazi"-nak amúgy sincs konkrét kinézete inkább egy fogalom lenne, mert testi dolgok nélkül még elvagyok, de a lelki magány és szeretet-hiány sokkal rosszabb.


Ezzel szemben meg aki "tökéletes" kinézetű általában nem valami kedves természetű és nem is igazán lennék jóban velük - közös témák hiánya, eltérő értékrendek...


Szóval egyelőre ez a téma nekem K.O.

2014. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A felettébb elgondolkodtató kérdésedre azt válaszolnám hogy ha tehetném a legocsmányabb nőt választanám a világon de sajnos az élet nem kívánság műsor. megfelel az is akinek nagyon teste van, de beérném olyannal is akinek csak kicsit teste van
2014. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok férfi, de azt tudom hogy a férjem nem ilyen szempontok alapján választott. A szépség mulandó és egy gyönyörű nő is teheti pokollá mások életét. Nem hiszem hogy ér ennyit a szépség.
2014. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mért kell minden ilyen kérdéshez odaírni (válaszokban), hogy a külső nem minden. Persze, nem minden, de ezt minden normális ember tudja. Nem tudom, mért kell azt hinni, hogy ha valaki szép, az rögtön hülye is, illetve, ha valaki átlagos, az meg normális. Én több olyan lányt is ismerek, akik amellé, hogy nagyon szépek, teljesen normálisak.

(Én nem vagyok "tökéletes", nem azért védem őket, még mielőtt valaki ezzel jönne.)

2014. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha azt jelenti az átlagos, hogy mondjuk van rajta plusz kiló (mert ugye ez a magyar átlag), akkor semmiképp sem választanék átlagosat. Csakis az átlagnál "jobbat", vagyis vékonyabbat. És lám, eddig az össze barátnőm vékony és/vagy sportos testalkatú volt... Az is alapelvárás számomra, hogy arca szebb legyen az átlagnál, de minimum bájos.
2014. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!