Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik típusú lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik típusú lányt választanátok?

Figyelt kérdés

1. Szép, vagányabb stílusa van, a suliban kb. mindenki ismeri, DE ugyanakkor nagy szája van és csak a "menőkkel" barátkozik (röviden: egy átlagos mai tini lány).


2. Szép, sokkal szolidabb stílusa van, viszont a nyomik közé tartozik, alig van barátja (a legjobb barátnőjén nevet az egész osztály, mert ki van közösítve)., csendesebb, de ugyanakkor belsőleg sokkal több a jó tulajdonsága: megbízható, figyelmes, van humorérzéke stb.


2014. szept. 26. 15:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Fogadjunk te a második vagy,amúgy a harmadikat.
2014. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A másodikat, mert eléggé hasonlít rám.
2014. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
második.
2014. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Mr. Truth ***** válasza:
a 2 es... és ha tetszik akkor nem tartom nyominak itt kezdődik az hogy rosszul van megfogalmazva... azért mert pár f**z kiröhögi lehet hogy többet tanulnának tőle... Nekem az őszinteség, a humor és a megbizhatóság volt a 3 fő szempontom és ha ez megvan benne akkor nekem ő kell :)
2014. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2. Absolute..
2014. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

jaja, második :)


nincs önbizalomhiányom meg semmi se, de képtelen vagyok úgy viselkedni, mint a "magasabb rendű réteg", tehát nem ugrálok a suli összes fiújának nyakába csak úgy, nem szólogatok be mindenkinek.... van egy fiú, aki szintén ki van közösítve, és ma az egyik "menő" lány lelocsolta vízzel, és például kiálltam a fiú mellett, mondtam a csajnak h álljon már le, mert gondolom, ő se örülne, ha lelocsolnák ilyen hidegben vízzel.... aztán tovább pofázott nekem, hogy őt nem zavarná, nyugodtan öntsük le vízzel... fúú olyan idegesítőek ezek :@

2014. szept. 26. 15:46
 7/21 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtetted odaírni, hogy kinek nagyobb a melle, így nem fogok választani...
2014. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Tamás06 ***** válasza:

ne is csináld azt amit a többi

legyél önmagad!

2014. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
7. osztály?
2014. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nekik sincs olyan hűde nagy mellük...


meg nem arról van szó, hogy nyakig beöltözve járok ruhába, sőt! csak egyszerűen nem riszálom a seggemet a folyosón séta közben, hanem rendesen sétálok

2014. szept. 26. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!