Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek, ha én nem akarom ezt az égő beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki évfolyamtársam. Kavartunk egy ideig, de nem jöttünk össze néhány ok miatt, a legfőbb az, hogy nem voltunk egymás esetei. Most a fülébe jutott, hogy egyszer elszóltam magam, hogy legszívesebben bármikor megcsókolnám. Én már nem akarok tőle semmit, de ő ezt meg akarja velem beszélni és szerintem jól beégetni mindenki előtt. Most akkor mi legyen, hogyha én nem akarok vele a múltról beszélgetni, de a találkozás elkerülhetetlen?

2014. okt. 21. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor "letámad" a témával, akkor neki is megmondod, hogy nem akarsz a múltról beszélgetni, és neki is jobb lenne, ha lezárná. Nem bunkó módon, de ha nem vagy egyértelmű, akkor nem fogja lezárni a dolgot.
2014. okt. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!