Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akinek tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek tetszem (onnan tudom, hogy a barátnője elmondta nekem). Be akarom jelölni ismerősnek facebookon de nem tudom hogy mit is írjak neki, hogyan kezdjem el vele a beszélgetést?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 20:40
1 2
 1/19 problem?:D ***** válasza:
62%

Kezd igy:

-Szopsz vagy pohárból megiszod?

2011. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
fészbúk dzsenerésön
2011. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Élőben, mindenképp élőben!
2011. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1. kommentelő köszönöm a válaszod nagyon hasznos volt azthiszem már tudom hogyan kezdjem... :)
2011. dec. 23. 20:45
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
istenem ha nem lenne az a faszbuk.....
2011. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ém úgy szoktam hogy szia nem baj ha be jelöltelek és a választól függően vissza írók :)
2011. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na jó most mindegyikőtök jön azzal hogy ilyen facebook meg olyan a facebook. De most mégis hogy a faszomba kezdjek el vele beszélgetni ?? nem egy városban lakunk csak egy városba járunk suliba de most suli sincs. meg mégis hogy beszéljem meg vele a találkozást ha nem facebookon?? telszámát még nem tudom.
2011. dec. 23. 20:49
 8/19 A kérdező kommentje:

5. válaszadó igen valahogy igy gondoltam pl: Szia :) Nem baj hogy bejelöltek?? Hallottam xy -tól hogy tetszem neked.

Ez így jó??

2011. dec. 23. 20:51
 9/19 problem?:D ***** válasza:

lol ez az ügy eleve elvan veszve.Neked se lesz idén csajod:D::D

Dehogyjo,1ből letagadná és hülyének nézne+ a baratnojével is megszakadna a barátság..

Hülyegyerek-.-"szegény csaj

2011. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó de akkor mégis hogy ?? szerintem elég fura lenne neki hogy pénteken mondta a barátnőjének hogy tetszem neki és ma meg ráírok hogy szia hú de jól nézel ki nagyon tetszel.
2011. dec. 23. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!