Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az alapelvárásaid a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az alapelvárásaid a másik nemtől a párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Belső, külső tulajdonságok.

2014. okt. 22. 20:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És írjátok oda, hogy F/L.
2014. okt. 22. 20:41
 2/15 anonim ***** válasza:
Legyen kedves és megértő. Ha szomorú vagyok vigasztaljon meg. A külső nem számit annyira. Inkább a belső értékeket tartom fontosnak. F/16
2014. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Figyelmesség, humorérzék, gyengédség, őszinteség, megbízhatóság. L
2014. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

a fiu lehetőleg legyen magas és igényes ennyi külsőleg

hujajj belső pedig kedves megértő vicces jófej emberi törődö nemsuexmániás felelősség teljes.....

2014. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehessen vele kommunikálni, legyen megbízható és ne kelljen Lagzi Lajcsit nézni a Nóta TV-n :D
2014. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szinte majdnem ugyanolyan legyen mint én. Azt várom amit adni tudok. L
2014. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Törodjon velem, kinézetre nem kell, hogy toppmodell legyen de azért izgalomba tudjon hozni
2014. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek elvárásaim. Ha lenne párom, megadnám neki a szabadságot, hogy önmaga lehessen, és nem támasztanék el idióta elvárásokat.
2014. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne mondja el mindeninek, ha egyszer majd véletlenül nem áll fel.
2014. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Őszinteség a legeslegfontosabb. Ha ez nincs meg akkor szinte bizonyos hogy a kapcsolat nem pozitív irányba fog lendülni, ugyanis nagyon érezhető ha hazudnak... Ilyenkor jönnek a sablon szövegek, hogy fáradt vagyok, nincs semmi bajom, csak a munkahelyemen ilyen olyan problémák, amik lehetnek ugyan, de akkor felteszem a kérdést hogy sokan miért érzik mégis azt hogy nem ez a baja a másiknak?? Én hiszek a megérzéseimben. Őszintének lenni a legnehezebb. Nem akarok itt külső tulajdonságokat írni, mert hát ahány ember annyi "ízlés". Belső tulajdonság.: magas fokú empátia késség, figyelmesség, odaadás, türelem, őszinteség, és lehetne még sorolni...
2014. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!