Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az alapelvárásaid a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az alapelvárásaid a másik nemtől a párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Belső, külső tulajdonságok.

2014. okt. 22. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21:11-es vagyok.:L/23
2014. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Költőnő? ***** válasza:
Őszinteség, tisztelet, odafigyelés, kompatibilitás, "elhivatottság" , szeretet, szerelem. És még megannyi apróság.
2014. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Önzetlenség, szeretet, tisztelet, hűség, őszinteség, türelem, felnőtt gondolkodásmód.

És vállalja fel a kapcsolatot mindenki előtt.


Külsőre csak annyi elvárásom van, hogy ne kelljen hozzá lehajolnom, ha puszit akarok neki adni. Nem baj, ha van rajta némi plusz kg, de azért a farkát ne csak tükörből ismerje...

Legyen igényes magára és a környezetére (rendszeres fürdés, fogmosás, lyukas vagy felemás zoknit ne hordjon állandóan).

Ne legyen sóher (mert én sem vagyok az).

Csak olyasmit várok el mástól, amiket én is megadok neki. Eddig azt hittem, hogy ezek nem nagy dolgok, de sajnos mindig kiderül, hogy túl sokat kérek. :(

2014. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

# 13

"azért a farkát ne csak tükörből ismerje"


"olyasmit várok el mástól, amiket én is megadok neki"


aj

jaj

2014. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 jogos :DD Figyelmetlenség, nem olvastam át rendesen. De legalább nevettem egy jót :) Nincs farkam, nő vagyok...ráadásul szőke is, ami minden hülyeségemre magyarázat.
2014. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!