Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem lehet valami komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem lehet valami komoly hiba, vagy csak a szerencsén múlik, hogy még 22 évesen sem volt barátom?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
szerencsén a kaszinó múlik,de még az se mindig
2014. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Hány fiút utasítottál vissza ez idő alatt és hány fiúnak a tetszését nem voltál hajlandó észrevenni?
2014. okt. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy összesen hány fiút utasítottam vissza. De biztos jobb lett volna nekik, ha becsapom őket, hogy tetszenek és összejövök velük...
2014. okt. 22. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok mindenen múlhat. Sokan ott szúrják el, hogy begubóznak, ismerőseik sincsenek, alig teszik ki a lábukat a lakásból - pedig nem túl valószínű, hogy a szőke herceg egyszer csak bekopogtat.
2014. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szinte mindig emberek között vagyok már évek óta.
2014. okt. 22. 22:48
 6/10 anonim ***** válasza:
# 3: Azért az se kevés, bár abban igazad van, hogy jobb, ha nem csapod be őket.
2014. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk kb. 10 év alatt maximum 5 srác szerintem nem valami magas arány.
2014. okt. 22. 22:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt 21 éves koromig, hiába ismerkedtem senkinél sem éreztem azt hogy na ő kell nekem, vagy hogy legalább csak megpróbáljam vele. Nem akartam becsapni se őket, se magamat. A hülyítés nem az én formám, azért meg nem jöttem össze egy unszimpatikus emberrel, hogy na végre legyen már vkim.
2014. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem nehéz belátni, hogy ezt ennyiből nem tudjuk megmondani. Ismernünk kéne téged ahhoz, hogy hiteles véleményt mondjunk, és még akkor is tévedhetünk.


Bár ha már ezt a csatornát választottad, ha írnál magadról, illetve arról, hogy milyen párkapcsolatot, barátot szeretnél magadnak, akkor talán tud valami érdemlegeset mondani az itteni közösség.

2014. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#1 kaszinók esetében, mindig a háznál van a legnagyobb esély!
2014. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!