Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem kellettem igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem kellettem igazán komoly kapcsolatra egy lánynak sem. Velem van a hiba?

Figyelt kérdés

Érettebb vagyok a korosztályomnál? Nekem nem a bulizáson, és a szórakozáson jár az eszem, hanem a romantikus együtt töltött időkön és a családalapításon.


mikor érem el azt a kort, ahol találok majd rendes barátnőt komoly kapcsolatra?

szerintetek mit tegyek? várjak míg idősebb leszek és megérik a korosztályom?


24f


2012. jún. 1. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért gondolja mindenki azt, hogy azért egy balfék a párkapcsolatok terén, mert olyan hú de "érett"? Persze, mindenki másban van a hiba, nehogy magadban keresd...
2012. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerűen nem vagy férfias. Az pedig elég gyenge kifogás, hogy a lányoknak csak azok kellenek, akik buliznak és szórakoznak 24/7.

Ráadásul, a korban hozzád illő lányok (20-24) általában még nem akarják komolyan lekötni magukat. Szerintem egy például 21 éves lányt ki lehetne kergetni a világból azzal, ha már az első randin arról beszélsz, hogy hogyan fogják hívni a gyerekeiteket.


Amúgy addig teljesen esélytelen leszel, amíg be nem látod, hogy bizony veled van a gond, nem pedig a korosztályoddal! Nem a korosztályod éretlen, hanem te vagy töketlen.


(Szintén 24F)

2012. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hmmm... senkivel se beszélnék arról első randin, hogy hogy hívják a gyerekeinket.


szerintem lehet rendes, értelmes körülmények közt is beszélgetni.


és akárhogy is próbálnak kapálózni ellene az emberek (akár itt akár máshol), nagy különbség van egy 20 éves lány és egy 28 éves nő(!) gondolkodása között!

2012. jún. 1. 11:17
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Akkor miért nem jössz össze érett 28 éves nőkkel? Jah, hogy azoknak sem kellesz...akkor még egyszer, kiben is van a hiba?
2012. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Pár év korkülönbség nem a világ. Keress egy érettebb nőt, kb +4-5 év , hosszú távon is simán belefér.

Nincs azzal semmi baj, ha Te már másra vágysz mint a korosztályod. Én pl 20 évesen szültem az első kisfiamat, mindig így terveztem, a többiek meg hülyének néztek miatta. Tehát ha nem akarsz idősebb nőt, akkor keresgélj, biztos van érettebben gondolkodó fiatalabb is.

2012. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
28 éves nőhöz korban fiatal lennék, tehát esélyem se lenne.
2012. jún. 1. 11:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 28 volt, amikor összejött az akkor 21 éves apámmal. Én már 35 vagyok, ők meg még együtt, immár 40 éve.


Jöhet az újabb kifogás (bocs, de te csak be vagy tojva, hogy megszólíts valakit, semmilyen racionális ok nincs arra, hogy egy idősebb lánynál ne lehessen esélyed)

2012. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan várnak hasonló komoly kapcsolatra, csak nincs "normális" fórum az ismerkedésre.

Instant-, eldobható viszonyok világát éli a fiatalok, idősebbek egy része. Tisztelet a kivételnek!

24 évesen nem kell lehúzni a redőnyt, keress egy-(több) értelmes szempárt és próbálkozz! A tapasztalatokból majd levonod, kinek a készülékében - vagy netalán a környezeti-, egyéb hatásokban van-e - a hiba.

2012. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A hiba márpedig benned van. Ha valami nem oké az életedben, az sosem mások hibája, mindig csakis a tiedé, mert csak te felelsz a saját életedért, és az, hogy most nem olyan, mint amilyennek te szeretnéd, csak a te felelősséged, csak a te hibád.


Próbálkozni kell. Elérhetetlen nő meg nem létezik. Átvered magad, ha azt mondod, hogy igen. Mindenkit meg lehet kapni, azt pedig neked kell felmérni, hogy megéri-e az energiabefektetést.

2012. jún. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem bulizok, nem iszok sosem, nem szórakozok, nem is tettem soha, viszont nem szeretem a romantikázást, nem akarok családot. Akkor én most milyen lány vagyok szerinted? :D Egy kicsit máshogy kéne nézni a világ, mondjuk nem ilyen fekete-fehérek. Ha tényleg ilyen drasztikus a dolog, hogy 'senkinek' sem kellettél, akkor el kéne gondolkozni, hogy nem csinálsz-e valamit rosszul. De valószínűleg csak nem találtad meg még azt akinek tetszel. 7 milliárd ember van a földön, nem tetszhetsz mindenkinek.
2012. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!