Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét férfi vagyok, ha 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét férfi vagyok, ha 4 éve van barátnőm, de megkívántam a főnököm ártatlan kislányát és őt látom a legszebb nőnek jelenleg?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi történik velem. 4 éve élek komoly párkapcsolatban. Sok jó nővel találkoztam, tényleg, megjegyeztem magamban, hogy 'húha ez igen' aztán el is felejtettem, nem gondoltam másra csak a páromra.


Viszont néhány napja történt valami. Összetalálkoztam a főnököm lányával. A lányról tudni kell, hogy elég szigorúan fogják. És eddig csak messziről láttam, olyan semleges szürke kisegérnek tűnt. De tegnap láttam közelebbről. Elképesztően megfogott benne valami.


Pedig teljesen más, mint az ideálom. Általában szőke hajú, világos bőrű ,vékony csajokkal jártam, a jelenlegi párom is ilyen. De ez a lány teljesen más. A barna haja a derekát veri, annyira ártatlan, zavarba jött amint elment mellettem, néhány szót beszéltem is vele, olyan ártatlan visszafogott intelligens.


2014. okt. 22. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Pedimaci te vagy az??!
2014. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ki vagy rúgva hétfőtől!


Főnökasszonyod.

2014. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ma reggel szoknyában volt. És azt hittem elkapom és lesmárolom. Még ilyen nem volt velem, nem értem mi ütött belém? A grimasza, a tekintete. Nem is ismerem de minden gondolatom róla szól. Hogyan parancsoljak magamnak? Nem rég jegyeztem el a párom. De ez bekavart.


Ja és 24 éves vagyok, a lány 18

2014. okt. 22. 23:05
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Pernahajder.
2014. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pedofil. Csak még jobban vonz, a tudat, hogy még ártatlan. Pedig gyönyörű.
2014. okt. 22. 23:06
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Biztos azért van ez, mert a menyasszonyod lyuka már kitágult. Az övé meg még szük és nedves, és csupasz, és forró...
2014. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Nem csak úgy kívánom...hanem vágyom rá, hogy beszélgessünk, stb.
2014. okt. 22. 23:11
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Esküvő előtti para, ez nem a lányról szól.
2014. okt. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Ez kíváncsiság, igazából ahogy lefeküdnél vele nagy valószínűséggel el is múlna. Ha nem azonnal, egy hónapon belül.


És igen, esküvő előtti para. Hogy hogyan kezeld... nem tudom. De még agyalok rajta, hátha valami okos az eszembe jut.

2014. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan örülne neki, ha elkapnád egy helyiségben, mármint tömören elmondanád neki az érzéseidet, és szenvedélyesen lesmárolnád... lenne mit írnia a naplójába. Tedd meg a kedvéért, hadd legyen egy jó emléke. Persze ne erőszakkal.
2014. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!