Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, aki esélyt adna egy rusnya, magasvékony fiúnak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
magasvékony uncsi vagy már, menny a Fehér Házba hangyát szedni!
2014. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem hallodtad még azt, hogy nem csak a külső számít? :)
2014. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
2014. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nincs olyan lány,akinek ne az lenne a legfontosabb.
2014. okt. 22. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:

#2-es nem hallotta, mert semmit nem hall meg, a joindulatu/segito valaszokat sem, csak sajnaltatja magat es azt szajkozza, hogy a lanyok hogy el vannak szallva maguktol :)


Es hogy a kerdesre is valaszoljak: igen letezik, csak NEM NEKED cica ;)

2014. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez baromság.

Ismerek egy nagyon magas 195cm és nagyon vékony srácot akinek már lassan 4 éve van barátnője! Nem ezen múlik a hozzá állásodon kell változtatnod, mellesleg a srác egyfajta fogyatékossággal is rendelkezik, beszédzavara van, e nagyon jófej, csávó.


Sőt a másik klasszikus egy alacsony kövér srác, én is hasonló vagyok de nem az a nagyon kövér csak amolyan mackós vagyok, de egy nálam jóval kövérebb srác és elég alacsony is neki is van barátnője aki elég jól néz ki, és a srác szintén jó fej, kedves ember, álmaiban sem gondolta hogy ilyen nője lesz, sőt hogy egyáltalán, lesz-e barátnője. De mégis összejött vele a csaj akiről sokan azt hitték hogy csak a külsőségre bukik, de nem, főleg hogy a srác nem egy gazdag ember bár van biztos családi háttere de az csak egy dolog, ugyanúgy dolgozik, magát látja el külön megtud élni és havi 2-3 szórakozás is belefér neki maximum. Arról nem is beszélve hogy sokszor a csaj segít neki anyagilag ruházkodásba stb... mert a csaj még tanul és diákmunkát végez még a szüleinél lakik és addig nem is költözik a sráchoz ameddig nem végez a szakmai sulival és nem lesz munkája. Furcsa de így van.


Én is panaszkodhatnék hogy nem vagyok kigyúrt és mackós vagyok, de nekem is van barátnőm már 2 éve.

2014. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De lehet mind jokepu akikkel peldalozol,akkor nem annyira szamit a testalkat.
2014. okt. 22. 23:49
 8/9 anonim ***** válasza:
úgy örülök, hogy élsz, valaki azt írta, hogy meghaltál
2014. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
téged még mindig itt basz az isten?! menj már társkeresőre
2014. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!