Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és egy 57éves férfi jön be. Ez normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok...Szerintem ez nem normalis, de nem tudok ellene mit tenni...Először mikor megismertem nem kedveltem, de aztán olysn udvarias volt velem, hogy egyre jobban megkedveltem...Mindig is úgy viselkedett velem, mint "egy nővel" nem, mint egykislánnyal...Az is eszembe jutott, hogy azért is vonzódom hozzá, mert manapság.Tetszek neki többször tett már kétértelmű mondatokat is.. nagyon kevés a férfiaknál az udvariasság, meg azért is , mert sosem volt kó a kapcsolatom az apukámmal a nagypapámat nem ismertem, mert meghalt, de volt nevelő papám, de "cserbe" hagyott, mivel megcsalta a mamámat...Gondoltam ezekre is..Szerintetek?Ne hidjetek ribizlinek vagy ilyesmi nem vagyok az, barátom is 1 volt és még szűz vagyok..
2014. okt. 22. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

15 éves kislány.....57 éves férfi.

Olvasd el és gondolkozz.

Szerinted normális?

Nem, nagyon nem az.

2014. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Apakomplexusod van.
2014. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézus Isten.Hányinger megvolt kösszz.
2014. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis inkább már nagyapa komplexusod... -.-
2014. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szia kedves kéredező! Hát ez nem igazán normális. Igaz kevesek a kedves és udvarias fiuk, de vannak még, csak találni kell egyet. De már 15-57 ig elmenni kicsit tulzás.
2014. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla...Én nem az a lány vagyok akit külső vonzz...Nekem a belső a fontos...És Ő adott szeretetet...Tisztel...Lehet azért van ez, mert szeretetre van szükségem...
2014. okt. 22. 19:54
 7/23 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám elfelejteni? ://
2014. okt. 22. 19:55
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Ha van egy csöpp eszed akkor végig gondolva az egészet rá kéne jönnöd, hogy jobb lenne ettől a férfitől távol tartanod magad a saját érdekedben.

Ha valami bajod történne, ne adj isten, akkor őt ezért felelősségre is vonhatják, mert még kiskorú vagy, te pedig lelkiekben szenvednél sérüléseket, vagy testileg is egyaránt!


TE egy kislány vagy, ő pedig egy érett már-már koros férfi.

Hogyan ismerkedtél meg vele? Gondolom anyukád erről az egészről semmit sem tud.


Ez a kapcsolat csak árthat neked, a lelkednek és mindennek!

2014. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Kisbarack10 ***** válasza:
100%
Ha az a férfi George Cloony akkor igen, ha nem,akkor fordulj orvoshoz sürgősen!!!!!!!!!!!!!
2014. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Aham megfogott a belseje.Majd pont ez miatt fogsz szívni is.
2014. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!