Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Orgazmus után, olyan rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után, olyan rossz érzés fog el, elmegy az életkedvem is. Mitől lehet ez és lehet rajta változtatni? 18L

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg a vallásod miatt?
2014. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Partnertől függetlenül így van? Tehát akkor is ha masztizol, és akkor is ha pasi okozza?
2014. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos nem jött be nem vagyok vallásos

#2 Mindig így van.

2014. okt. 9. 14:53
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Mert a pénisz az életed...és orgazmus utána nem az...szoval nem kivánod.

Igy élni sincs kedved:/

2014. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Úgy érzed nem érdemled meg? L
2014. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg jobban definiálni a rossz érzést... Bűntudat? Megalázottság? Szégyen?
2014. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor van ilyen (nő), ha perverz dologra élvezkedek. Nézés (neten) közben nagyon felizgat, masztizok, de amint végeztem gyorsban kikapcsolom és mintha meg sem történt volna. Na ilyenkor van rossz érzésem utána. Szexkor sosem. Bár akkor nem úgy csinálom, mint, amiket nézek.
2014. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es: Utána undorral és utálattal vegyes érzések törnek rám, mert csak addig jó, amíg élvezek, aztán mintha énidegenné válna, de legközelebb mégis csak visszatérek ezekhez a dolgokhoz. Már rossz álmom is volt emiatt és felfokozott idegállapotba kerülök miatta. Hogy lehetne változtatni, azt én sem tudom. Bár annyira nem zavar.
2014. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Esküszöm nálam is így van, de nálam csak amikor recskázok....

Amikor nővel vagyok akkor nincs gond.

2014. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen, de csak egy-egy alkalommal. Szerintem ez hormonális dolog, orgazmuskor (ill. előtte) bizonyos hormonok szintje megnő, pl. az egyik ilyen a dopamin, ami egyfajta "izgalom-hormon", ez van összefüggésben a jó érzéssel is, utána pedig mikor vége, leesik ennek a hormonnak a szintje. Ahhoz tudnám hasonlítani, amikor egy jó könyvet olvasok, és a végére érek és tudom, hogy nincs tovább.
2014. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!