Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit javasoljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit javasoljak a barátnőmnek? Ennyitől simán terhes lehet, nem?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm párkapcsolatban él már fél éve, és ha van rá lehetőségük élnek nemi életet is élnek.Most meg be van parázva,mert pont ma van egy hete, hogy késik a menstruációja, és folyton kérdezgeti tőlem vajon mit csináljon vajon miért késik. Én meg kérdeztem,hogy védekeztek-e mikor együtt voltak,és azt válaszolta,hogy a barátja betette gumi nélkül is pár pillanatra,de aztán felhúzták.Állítása szerint máskor is így volt és nem volt baj.

Most tőlem hallott először arról,hogy az előváladékban is simán lehetnek spermiumok,és meglehet,hogy megtörtént a baj...S azután is olyanokat kérdett,hogy ha terhes lett,akkor mit kell csináljon, és azt sem tudta mit takar az 'abortusz'szó :/ Nagyon csodálkoztam, hisz már régóta kapcsolatban él,és ilyen alap dolgokat nem tud....

Nos,én sem vagyok tapasztalt ezekben a dolgokban,de azért ezeket tudom.Simán meglehet,hogy a kora miatt késik most, meg múlthéten fel is volt fázva, közrejátszhat ez is, de nem kizárt semmi..ezért azt javasoltam,hogy mindenképp vegyen tesztet. Viszont el kell teljen 2 hét az együttlét után?Szerintetek miben segítsek még neki?

17l


2014. okt. 23. 15:10
 1/10 A kérdező kommentje:
másfél éve*
2014. okt. 23. 15:11
 2/10 anonim ***** válasza:
teszt, aztán anyuval irány a doki (ha kell)
2014. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megb aszta az unalom?
2014. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ma van 2.hete hogy voltak együtt. A teszt már kimutatja?
2014. okt. 23. 15:15
 5/10 anonim ***** válasza:
mensinek meg kellett volna már jönnie ?
2014. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, már egy hete és nem jött meg neki,ezért parázik
2014. okt. 23. 15:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Tesztelni kell, ilyenkor már kimutatja.
2014. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:

Ha eltelt 14 nap az aktus óta, már lehet tesztelni. A biztonság kedvéért érdemes kettőt venni. Ha mkettő eredménye egyezik; jó eséllyel releváns.

De sajnos ez is egy szomorú példa arra, h ma a gyerekek szó szerint ész nélkül dugnak.

Tisztelet a kevés kivételnek.

2014. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akinek ennyi esze van, az minek szexel?? egyébként megvan rá az esély, hogy terhes, de szerintem inkább a megfázás + idegesség miatt késik.
2014. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is letoltam kicsit,és mondtam neki,hogy ne nagyon játsszon az ilyesmivel. De hát ha már megtörtént:/
2014. okt. 23. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!