Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne egy az emberhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy az emberhez hasonlóan értelmes faj, kialakulnának vegyes párok?

Figyelt kérdés

Létezhet szerelem két hasonlóan intelligens lény között úgy, hogy biológialag nem illenek össze, teljesen más a testfelépítésük?


Nyilván most is vannak beteg emberek, akik ráerőszakolják magukat egy kecskére, birkára, stb. Ez nyilván egyoldalú dolog és állatkínzás. De mi lenne ha a kecske mondjuk azonos értelmi, érzelmi és kommunikációs képességekkel rendelkezne mint az ember? Kialakulnának érzelmek a két faj egyedei között? Túl tudnának emelkedni a morfológiai különbségeken?



2014. okt. 23. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
te beteg vagy!
2014. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
A Csillagkapuban már eljátszották sőt még voltak közös keverék utódaik is! Szerintem ez undorító, bár én magam részéről a négerrekkel és ázsiaiakkal való keveredést is undorítónak tartaom, szerintem egy fehér emberhez egy fehér ember illik és kész. Szép fehér gyerekeknél nincs is szebb! Szebb jövőt!
2014. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az általad leírt szempontból nézve nem hiszem, de humanoid fajok között valószínű gond nélkül kialakulhatna.

Elvégre egy nigériai és egy skandináv ember között is elég nagy különbségek vannak külső terén, holott ugyanaz a faj.

2014. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A genetikai különbségek miatt kétlem
2014. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tudtam hogy hörgésmorgás lesz, de igen, egy sci-fi nézése adta az ötletet.


a Star Trekben a Xindiknél ugye van öt különböző értelmes faj egy bolygón összezárva. Ránézésre az utódaik életképtelenek, sőt az utód összehpzása is lehetelen hiszen az egyik valami delfin szerű cucc, a másik óriásrovar, a harmadik majom-szerű...ezek meg tök más úton szaporodnak.

Viszont elvileg mindnek vannak érzelmei, szóval valami viszony köztük ahol előbb-utóbb lennének érzelmek.

2014. okt. 23. 19:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.
2014. okt. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A faj definíció szerint az olyan egyedek összessége, akik képesek reprodukcióra alkalmas utódokat létrehozni.
2014. okt. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre két azonos nemű ember sem képes, mégis vannak ilyen párok. + A modern genetika sok mindent megoldhat.
2014. okt. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak hogy tisztázzuk, a kérdés nem a vegyes pár reprodukciója, az valószínűleg nem megoldható, max nagyon mesterséges laborkörülmények közt.


Ami inkább a kérdésem, hogy a morfológiai különbségek ellenére vágyhatnak-e érzelmileg, nemileg egymásra. Pl egy ember és egy wookie vagy pl. a doctor who gyíkemberei. Mindkettő humanoid de az ő arcberendezésük jelentősen eltér az emberi arcvonásoktól.

2014. okt. 28. 08:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenre van egy perverzió :D
2014. okt. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!