Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne varjak megbecsulest?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne varjak megbecsulest? Oszinten mire szamithatok? Ferfiak?

Figyelt kérdés

Megtetszett evekkel ezelott az egyik srac, azota tart a dolog reszemrol, es ahogy eszrevettem az o reszerol is.

Annyit tudok rola, hogy volt egy komoly baratnoje, szetmentek, majd azota csak jatszadozik a csajokkal, csak kalandokat keres. Meg is kapja a csajokat, akiket kinez maganak, am engem nem kapott meg. Hiaba bele voltam bolodnulva, nem akartam azt, hogy olyan csajnak nezzen, akit par bok utan megkap, ezert nem hagytam magamat. Amikor talalkozunk, mai napig bamul, neha mintha probalna kozeledni, de valahogy soha nem jon oda szemelyesen, es mondja el, hogy mit akar.

Amikor megismertem 2011. aprilisaban, kemenyebben kozeledett, atolelt, a karjaimat simogatta, bokolt, hulyekedett. Azota nem tesz ilyen lepeseket.

Engem lenyegeben az erdekelne, hogy ha megkapna, es vegre annyi ev utan megadnam magam, akkor ugy kezelne, mint azokat a csajokat, akiket elso szavara megkapott, vagy azert megbecsulne?

21L


2014. okt. 23. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt tisztázni kellene vele az elején.
2014. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 RRR ***** válasza:

szerintem,már nem igazán érdekled 3 év távlatában

csak egy skalp lennél semmi több

2014. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.!

Ha nem erdekelnem, akkor nem hinnem, hogy bamulna, nem koszonne jo elore, jo hanogosan. Amikor elmegy mellette rengetegszer visszafordult, es ram nez, ugy, hogy lassam, illetve fogja magat, es kepes mellem allni, miutan mar elfoglalt egy helyet.

Es ezt persze mind ugy csinalja, hogy en SOHA nem nezek ra, csak a szemem sarkabol figyelem, hogy mi csinal.

2014. okt. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!