Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barataim megijesztettek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HorváthBalázs999 kérdése:

Barataim megijesztettek azt mondtak ha meleg vizzel furdok, ha hasom alszok minden nap nem lehet gyerekem ez igaz? F 18

Figyelt kérdés

Most nem tudom mi igaz nem de nagyon felizgatott ez az egesz kerestem neten rola hogy mi hogyvan de nem talaltam semmit

Arra lennek kivancsi igaz ez az egesz meg mitol nem lehet meg (nem szuletesi problemak)


2014. okt. 23. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát Balázskám téged jól palira vettek.
2014. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

a forró víz állítólag,de gondolom 1X-1X nem


baromság

2014. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"kerestem neten rola hogy mi hogyvan de nem talaltam semmit "


ami a neten nincs fenn, az nem létezik. szóval ne aggódj!

2014. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség..én meleg vízzel fürdök minden nap és csakis hason alszom, és egy gyönyörű kislány anyukája vagyok...:D
2014. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal, ha sokat sétálsz mezítláb vagy reggel nem nyújtózkodsz akkor sem lehet gyereked.
2014. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ez azért nem így működik. nyilván vannak olyan tényezők amik befolyásolhatják a nemzőképességet pl biciklizés, dohányzás, alkohol. de egyik sem azt jelenti, hogy tuti biztos nem lesz. Azért nem kell hideg vízzel fürödni, de pl ne is forrázd le :D Az megnehezítheti a dolgodat. :D
2014. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fürödj, aludj ahogy jól esik. Ne foglalkozz a nem barátaiddal.
2014. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak hason tudok aludni es meleg vizzel szeretek furodni:D semmi mas nincs ilyen?
2014. okt. 23. 21:04
 9/12 RRR ***** válasza:
az igen szoros gatya az inkább káros hosszú távon
2014. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
AZ káros ha sokáig nagyon forró vízben fürdesz, de ez csak rövid távon csökkenti a nemzetközösség, mert csak az addig létrejött spermiumok halnak el.
2014. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!