Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (meleg téma)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (meleg téma)

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot a munkahelyemen. Mivel kezdtünk közel kerülni egymáshoz úgy éreztem ideje tudtára adni h meleg vagyok. Olyan érzésem is volt akkor h ő is az, ahogy rám nézett, nem beszélt lányokról, furcsa kiírások a közösségi oldalán.. úgy voltam vele elmondom, tudtam h benne van a pakliban h nem az,de reméltem értékelni fogja az őszinteséget. megkértem ne mondja senkinek! Hát nem szolt hozzám fél évig utána még köszönni sem köszönt. Mst visszajött és egy helyen dolgozunk. Beszélgetünk de az a gyanúm h a munka miatt akart jóba lenni velem.. viszont nem zavarja a jelenlétem, simán hozzám ér, mutatkozik velem.. viszont elmondta h a haverjainak elmondta a dolgot rólam akikkel akár össze is futhatok.. Nem tudom hova tenni őt, a barátai előtt tuti nem állna ki mellettem, barátok soha nem lehetünk, viszont nem szeretném ha kitudódna a dolog..bár nem vagyok egy feltűnő jelenség de akkor sem szeretném, ő nekem egy időzített bomba! már nem tudok megbízni benne.. néha tök jól elbeszélgetünk, néha meg egymáshoz sem szólunk.. legszívesebben elmennék arról a munkahelyről s ha nem a pénz beszélne már ott sem lennék. Sztetek mit csináljak? rossz minden nap látni és tudni h soha nem fogja megérteni mi ez.. vagy szarjam le őt is és mindenkit?? ti mit tennétek??

2014. okt. 18. 11:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
vállald fel magad, ha már elmondtad neki ... sima munkatársi kapcsolat legyen egyébként, mert látod, ő nem vevő rá ... bunkókat mindig fogsz találni, azt le kell nyelni
2014. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszönöm.. erősnek kell lennem..
2014. okt. 18. 11:56
 3/24 anonim ***** válasza:
5%
Ha erős lennél, elmennél egy pszihomókushoz, hogy meggyógyítson. Nem az új divathullámot erőltetnéd. Ha majd HIV positiv leszel, akkor is erős leszel?
2014. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
#3 nagytudású vagy
2014. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
kedves #3-as: ha tudnám h ilyenek segítenének elmennék hidd el! nem ismersz, nem tudod hogy nézek ki, nem tudsz rólam semmit sem! Menj el ilyen pszihomókusnak és akkor gyógyíts ha tudsz! sok sikert hozzá! Ha beválik a gyógymódod tuti h te leszel a leggazdagabb ember a földön..de csak a politikusok után...
2014. okt. 18. 13:19
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
Ha nem is akarsz meggyógyulni, akkor nyilván nem is fogsz.
2014. okt. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
ki beszélt itt nem akarásról?? ember egy olyat mutass aki ilyenből meggyógyúlt!!
2014. okt. 18. 14:29
 8/24 anonim ***** válasza:
6%
Nyilván nem fog dicsekedni.
2014. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
te eszes 8%-os kicsit szerezz ismereteket, aztán talán nem írsz hülyeséget ... ez nem betegség, hanem állapot ... ezt eltakarni tudja a világ elől, sőt maga elől is (legfeljebb nem lesz barátnője), de megváltozni nem tud ... nagy az isten állatkertje
2014. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert te ra-tyi akarsz lenni, hagyd másokat meggyógyulni.
2014. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!