Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol jo egy jo pasi?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szíve, az érzése, esze, az intellektusa, és az embersége-ezek azok, amik felkeltik egy igazi nő figyelmét egy férfivel kapcsolatban:)
2014. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 fahéjas Alien ***** válasza:
Attól, hogy nem kérdőjelezi meg azt, hogy sikeres (többféle szempontból, ez szubjektív).
2014. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szabad oszintenek lenni? szabad kimutatni egy ferfinak az erzeseit ? ez nem a gyengeseg jele ?
2014. okt. 23. 21:18
 4/11 fahéjas Alien ***** válasza:

Persze, hogy szabad (= - de annak mutassa ki, akivel meg akarja osztani.. ne közszemlére téve, mert akkor átmegy rajta a fonat.

az, hogy valaki őszinte, vannak érzései.. azt, csak azt jelzi, hogy 'emberből' van.

2014. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 fahéjas Alien ***** válasza:

vonat...

bocsi, de a v-t meg az f-et néha keverem írásban

2014. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 Igen, és igen, és harmadszor is igen:)
2014. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És abszolút nem a gyengeség jele.
2014. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első amit írt,az szép és jó persze,de ha nem születsz jóképűnek,akkor hiába vagy olyan típusú,nem fogsz kelleni a nőknek.Szóval hiába vagyok én intelligens,kedves,megértő és még sok pozitív tulajdonságot fel lehetne sorolni,ha nem vagyok hozzá jóképű,akkor mivel külső alapján döntenek először a nők,így aztán meg sem akarnak később ismerni.Tehát meg sem tudom mutatni milyen vagyok...
2014. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-asnal a Like!

Ha nemvagy Magas es jokepu,akkor senkit se fog erdekelni a belso tulajdonsagod :)

Viszont a magas vagy,jokepu,ferfias arcszorzet akkor mindent megtehetsz.ossze vissza lefekudhetsz akarkivel:) Ugy is te kellesz majd a noknek:)

2014. okt. 23. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:
9 Ne like-old mert nem igaz. Főlkeg nem az internet világában. Ahol 3 perc alatt tisztán simán tudsz az egyéniségedből villantani a kiszemeltednek.
2014. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!