Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem volt 19 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt 19 évesen még egy kapcsolatom se?

Figyelt kérdés
Annyira szerintem nem vagyok ronda, meg hülye se. Tavaly januárban moziba hívott egy srác, utána még 2x találkoztunk (osztálytársam volt), de azt hiszem ő csak lefeküdni akart velem (amit nem is értek, mert nálam ezerszer szebb lányokat megkaphatott, és biztos meg is kapott). Egy másik osztálytársammal meg összeboronáltak minket, mert padtársak lettünk, akkor nem is gondoltam arra, hogy szívesen együtt lennék vele. De jóba lettünk, év vége felé kezdtem többet érezni iránta, elballagtunk, és puff, ennyi is volt. Érettségin találkoztunk utoljára, sokszor írtam neki (fb-n beszélgettünk, nem egy helyen lakunk, nem egy helyekre járunk, nem volt arra esély hogy tök véletlen összefussunk valahol), de már feladtam, mert úgy éreztem hogy én futok utána, 2x utaltam rá hogy találkozzunk, egyikből se lett semmi se. Most szeptemberbe új iskolába mentem, elkezdtem a jogsit csinálni, itt megismertem egy srácot, aki hajtott rám, és az utolsó kresz óra után elhívott randizni. De utána néztem fb-n, barátnője van, és ezt említette is, szóval nem értem hogy mit akart tőlem. Lehet csak szórakozott. A lényeg az, hogy az egyik csak lefeküdni akart velem, a másikat lehet én értettem félre, a harmadiknak meg barátnője van. Már szeretnék egy kapcsolatot, és egyre jobban zavar, hogy itt vagyok 19 évesen, 0 tapasztalattal, közbe meg a nálam X évvel fiatalabbak többet tudnak a szerelemről, szexről, mint én. Mit csináljak? Fogalmam sincs hogyan kell ismerkedni, flörtölni, és már kezdem úgy érezni hogy kifutok az időből... még ha "csak" 19 éves vagyok is.
2014. okt. 23. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
mintha csak én írtam volna. 19/F
2014. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beállok én is a sorba 19/f
2014. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sulek Péter ***** válasza:
Hali semmi gáz nincs én is így éreztem 19 éves koromig majdnem 20 voltam az első barátnőmnél azóta volt 4-5 sőt együtt is laktunk :) én változtattam am entalitásomon elkezdtem öltözködni máshogy elkezdtem szórakozni járni :) ilyenek ha kell segítek hogyan kell ismerkedni flörtölni én belejöttem nektek is menni fog :P 22 F
2014. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit se csinálj, ha találkozol a megfelelővel, majd lesz kapcsolatod. Őt meg úgyse fogja érdekelni milyen tapasztalataid vannak. ÉN 19 évesen ismertem meg a jelenlegi páromat úgy hogy mindenben ő volt az első nekem, de ez nem derült ki számára már az elején, minden működik és semmilyen hátrányunk nem származott ebből. Mikor viszont megbeszéltük, nagyon értékelte, hogy nem álltam le össze-vissza mindenkivel.
2014. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
küld egy képet privibe és megmondom hogy van e okod a szomorkodásra... (fiú vagyok!)
2014. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!