Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratom egyre kevesebbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom egyre kevesebbet foglalkozik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Augusztus közepe ota járunk, augusztus elejen talalkoztunk először. Nyáron tök sokat törődött torodott velem, de igy hogy suli van, mar szinte alig. Keveset talalkozunk, facen is alig ír. Regen olyan jo érzés volt, hogy EREZTEM, törődik velem... Most meg max egy kiegészítője vagyok. Mit tegyek? Beszéljek vele errol? Azert nem tartom helyes döntésnek, mert ha eddig magátol nem törődött velem, akkor miert erőltessem?
2014. okt. 24. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vedd észre, hogy elérkezett az idő, hogy lelépj, és szépen befejezd azt, ami már nem müködik. Iszonyat sok cirkuszt megúszol ezzel, ha igy teszel.
2014. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak azért kéne vele megosztanod, mert együtt vagytok, és te ezt érzed és ez neked rossz. A kapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció és ha ez nincs meg, akkor halott az egész. Mondd el neki, hogyan látod a dolgokat.

Viszont, ha mind a ketten suliba jártok, akkor nyilván azért ő is tanul és így kevesebb ideje marad arra, hogy face-zen.

2014. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Most zh hete van, arra is 2 hete tanul és tiszta ideg miatta. Mi lesz vizsgáknál? Jár fősulira, dolgozni, gyúrni. Ezek mellett ugy erzem, en mar csak egy plusz vagyok neki.


De nem csak ez h keveset talalkozunk, hanem érdektelen is velem. Egyszer volt h későn, éjfél korul még metrón jártam, mondtam neki h max fél ora es hazaérek. És jól esett volna, ha megvár, legalabb latom h aggódik értem. De nem, azt mondta h ne haragudjak, nem akar átesni a holtponton, mert akkor nem tud elaludni... :D kicsit rosszul esett, mert fordított eseten én egyszeruen NEM TUDTAM volna elaludni, ha tudom h még éjszaka Járkál a városban. És epp ezert se akarok vele beszelni, mert ha ezt megemlítem neki, hisztisnek gondol, pedig szerinte tök alap dolog.. Raadasul szombaton volt ez, masnap sulija se volt.. Na mindegy

2014. okt. 24. 10:34
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez az ember önző, és alkalmatlan társaskapcsolatra. Örülj neki, hogy megszabadulsz tőle. Egy pasi aki szeret téged, nem engedi, hogy egyedül kódorogj éjszaka. Az veszi a fáradságot és eléd megy, és haza kisér, hogy biztonságban legyél. Annak emliteni sem kell, hogy eléd menjen. Jön magától, és magától törődik veled. Ez a pasi egy selejt-csak maga létezik, semmi és senki más. Tudod mindenkinek arra van ideje, amire időt akar szakítani. Ingyen üritésre használt tárgya vagy, semmi több.
2014. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es! Igaz, bár a baratnommel mentem haza, lehet azert nem akart elem jonni. Bar megvárhatta volna h hazaérek.. Persze próbált jofej lenni, hogy azert irjak neki, ha hazaértem. De erted, akkor mar ba*hatja, ha reggel olvassa csak el :D de fordított esetben tuti megvártam volna. Lehet régimódi vagyok, de en egy pasitól elég sokat várok el, es természetesen viszonzom - ha van mit. Sokkal több törődést es figyelmet várok el.
2014. okt. 24. 10:49
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is alap lenne, hogy értem jön. Csak nem akarom elvárni ezt tőle, mert a végén en leszek a követelőző...
2014. okt. 24. 10:51
 7/15 A kérdező kommentje:
Jaaa és most is tanul kőkeményen... 10 percenként feljön facere :D de nem ír. Legalabb egy "jó reggelt Kicsim" vagy akármi jól esne. Utóbbi par napban amúgy is sokkal többször én írtam neki, mint amennyit ő nekem.
2014. okt. 24. 10:53
 8/15 anonim ***** válasza:

" Lehet régimódi vagyok, de en egy pasitól elég sokat várok el, es természetesen viszonzom - ha van mit. Sokkal több törődést es figyelmet várok el."


Mi az, hogy te egy kapcsolatban elvársz valamit??? Az már nem kapcsolat.

Egy kapcsolatban szeretetből adunk és teszünk mindent.

Erre azért figyelj, ha a mostanival esetleg szakítasz.


Neked meg el kellett volna fogadnod, hogy a pasid fáradt és aludni szeretett volna, ahogy olvasom eléggé be von osztva az ideje.


Te milyen suliba jársz?

Egyébként ha így állnak a dolgok, akkor is jó lenne megbeszélni a dolgokat, már csak azért is, ha esetleg úgy döntesz, hogy szakítasz vele.


Sajnálom, hogy így érzel és hogy ilyen a kapcsolatod, ezért is célszerű minél hamarabb tisztázni a dolgokat, hogy rendeződjenek.

2014. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Jó nem úgy ertettem az "elvárást". Csak rosszul esett az érdektelensége.


Gimis vagyok, nekem is be van osztva az időm, mellette táncolok és a sulim is nagyon húzós, illetve azert mindig akad programom. De megis tudok rá időt szánni. Esténként ha más nem is, 10 percet telefonalunk . De ez megint olyan dolog, hogy akkor telefnálunk, ha ő szeretne. Ha én vagyok fáradt, akkor kiakad h most mibe telik 10 perc. Ilyenkor én meg fáradtan is szánok rá időt. Ha meg ő fáradt vagy nincs kedve hozzá, sose telefonalunk... Mindig nekem kell alkalmazkodnom hozzá

2014. okt. 24. 11:03
 10/15 anonim ***** válasza:

Tudod erre lenne jó, egy alapos BESZÉLGETÉS!!!

Ha ezt nem tisztázzátok, akkor előreláthatólag a közeljövőben szakítani fogtok.

Te is ember vagy, értse meg, hogy ez és ez a dolgod.


(A fősuli jóval keményebb, mint a gimi, tapasztalat. Már egyet végig csináltam.)

2014. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!