Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. Még soha sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok. Még soha sem csókolóztam :/ nagyon félek az első csóktól. Milyen lesz? Hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le hogy nektek hogy történt és hogy milyen volt:)

2014. okt. 24. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Juj, vigyázz ám, mert könnyen belehallhatsz! A barátod mosson előtte fogat, mert elnyel a benne tátongó fekete lyuk! Jujujuj! Rettegj!
2014. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Az új felhasználóneved: Gyógyszertáááááár :DDDD
2014. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 de kocsog vagy.!-.-

Amugy szerintem ne aggodd tul:) meg nekem se volt meg:/

14/l

2014. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
#2 hat ti hulyek vagytok xddd
2014. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nagyon aranyos vagy hogy emiatt izgulsz:)

az én első csókom nekem is 14 évesen volt egy buliban nyáron,ott találkoztam egyik barátnőm legjobb fiú barátjával akivel egész este nagyon sokat voltunk együtt.

Végig ölelgetett fogta a derekamat stb. közel kerültünk :DD

aztán az egyik dalánál mutatott valamit amin nagyon nevettem aztán a végén így átölt a röhögőgörcs közben xd és táncoltunk sokat... aztán egyszerűen megcsókolt és utána végi együtt voltunk,smároltunk stb.

a lényeg hogy ez teljesen spontán volt és az így volt jó,nem örültem volna ha úgy történt hogy üvegezés közben vagy megterveztem volna stb.

szóval a lényeg hogy ne tervezd majd jön ha jönnie kell és ne izguld túl nincs értelme hidd el ha túl leszel rajta csak mosolyogsz majd magadon és azt mondod nem volt olyan nagy dolog :)

2014. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Inkáb az utolsótol
2014. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Én is 14 vagyok. Nem rég csattant el barátommal az első csók. És hidd el előtte nagyon paráztam. De ha tényleg szereted azt akivel csókolózol akkor nem lehet elrontani:) sok sikert szorítok

14/l

2014. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, mielőtt először csókolóztam én is nagyon paráztam. Nem tudtam elhinni, hogy majd magától jön, biztos voltam benne, h bénázni fogok:D

Én először egy buliban csókolóztam egy olyan fiúval akivel szerettük egymást.

Szerintem is az a legjobb, hogy ha spontán az egész és hidd el tényleg magától fog jönni az egész, nincs értelme emiatt félni:)

Egyszerűen csak az ösztöneidre kell hagyatkozni és amíg kezdő és félénk vagy lehet nem baj, hogyha hagyod, hogy a fiú irányítson.

Sok sikert:)

16/L

2014. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódd túl, csak legyél nyugodt és az tényleg segít, ha olyan emberrel történik az első, akit szeretsz. Én 13 évesen csókolóztam először, itt a sztori, ha érdekel: a suli "legmenőbb" srácával volt városnapokon:D Külsőre tetszett a srác, de nem voltam szerelmes. Ő is ivott kicsit, én is. És csak úgy összejött. Leült mellém, hozott piát, először átkarolt, puszilgatott és végül mégcsókolt. Ő már jártas volt ebbe, de nem tudta, hogy nekem ez volt az első. Ő lényegesen többet ivott nálam, de azért másnap elmesélte, hogy milyen rosszul smárolok(haverok voltunk, nem bántásból mondta) de azthitte, hogy csak a pia miatt volt, hát én meg nem ellenkeztem;)
2014. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen csókolóztam először, egy 15 éves fiúval. Szerelmes voltam belé. Első talink volt. Facen sokat dumáltunk arról hogy talizunk. Egy olyan helyen, ahol csak ketten voltunk. Senki más. Ő ült, engem pedig az ölébe fektetett. A szemembe nézett, és elkezdte puszilgatni a homlokomat. Végig puszilgatta az egész arcomat, mindenhol. Majd a számat is puszilta..aztán kezdte átnyújtani a nyelvét a számba. Utána már csókolgatott. Mondta hogy üljek fel és az ölébe ültetett, akkor elkezdtünk durvábban csókolózni. Nagyon béna voltam..életembe nem smároltam még akkor. De nem is izgultam. Nem tudom mért, de valahogy természetes volt minden. Talán mert megnyugtatott azzal, hogy nem lerontott hanem végig puszilgatta az arcomat. Nem sokáig smároltunk, de életem legszebb pillanatai azok voltak. A lényeg, hogy próbálj meg te se izgulni. Nem nagy szám..lehet hogy nem úgy fog működni ahogy te szeretnéd, mert még nem próbáltad, nem tudod hogy kell. Én sem tudtam. De a fiú tudta hogy sose csókolóztam még, így gondolom megértette hogy béna voltam. Ne izgulj, mert felesleges. Megy az magától. Nem nehéz:)
2014. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!