Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 13 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 13 évesen még nem csókolóztam, és még pasim sem volt?

Figyelt kérdés
Körülbelül az összes barátnőm csókolózott már, de én még nem és nem is mondtam el ezt csak a legjobb barátnőmnek, mert nem akarom, hogy ciki legyen. Szerintetek ez ciki?

2014. jan. 9. 23:15
1 2
 1/14 xtazin ***** válasza:
100%
nem....
2014. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! van aki 18 évesen sem csókolózott.
2014. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kismutyesz_ ***** válasza:
100%
Még mindig nem gáz az értelmesek körében. 16/f
2014. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Van, aki 30 évesen se...
2014. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Úristen! Dehogy ciki. 15 vagyok, és én sem csókolóztam még. És akárki akármit mond, szerintem nem ciki. Az, hogy te 13 évesen még nem csókolóztál, meg végképp nem az. Rá érsz még.
2014. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem sem volt még csajom, és nem is csokolóztam. Bár az érettlenebb körökben lehet, azt fogják mondani, hogy gáz, de ne törődj velük, mert nem az.


16/F

2014. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, most már nyugodtan aludhatsz:)
2014. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nekem 14 évesen volt az első barátom és az első csókom is. Körülöttem is mindenki túl volt már rajta, de én nem azért éreztem magam rosszul, hanem mert nagyon vágytam ARRA a fiúra és ANNAK a csókjára, (amit később meg is szereztem:D) nem azért mert mindenki csinálta már csak én nem.:)

Ha te nem érzed úgy, hogy fiúznod kéne mert még nem állsz készen azzal nincs semmi baj.

Bár, ha akarod sincs vele semmi gáz, mert 13 évesen még nagyon ráérsz:)

Nekem vannak osztálytársaim akiknek még mindig nem volt barátjuk és soha nem is csókolóztak, szóval te még bőven ráérsz ;)

17/L

2014. jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok és nem volt barátom és nem is csókolóztam és úgy érzem hogy nem is lennék képes egyelőre együtt lenni bárkivel mert nem érzem még magam érettnek rá egyébként nem tudom hogy nálatok hogy van de a barátnőmnek bármit elmondhatok nem röhögne a szemembe hiszen barátok vagyunk..ne foglalkozz azzal hogy mit gondolnak mások
2014. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy felmerült benned, hogy ez gáz vagy ciki!!!
2014. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!