Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csókos sztorikat! Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókos sztorikat! Olyan jo őket olvasni. Mit éreztek közben? Én még nem csókolóztam.14 éves vagyok!

Figyelt kérdés
Hosszú sztorikat ha lehet!:))
2014. okt. 25. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Mivan? Erre akarsz elélvezni?
2014. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én 14évesen csókolóztam először :) egy olyan sráccal akibe nagyon szerelmes voltam és össze is jöttünk akkor :) 1 hónapig tartott és szakitott utána még 3évig vártam rá reménytelenül :(

annyira jó érzés volt vele csókolózni hogy azt akartam sose érjen véget :) <3 pillangók voltak a pocimba :)

2014. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Duna-parton részegen lesmárolt egy csaj:D pillangók nem voltak a hasamban, csak alkohol.
2014. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as,ez aztan a romantika :D


Én megismertem táborban egy lányt,elmentünk szórakozni es némi összebújas után megcsókolt. Én csak pislogtam. :D

2014. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1honapja volt meg az első csókom.Nagyon fostam meg minden,de csak meglett.Eloszor szajrapuszi volt.Aztan hosszu szajrapuszik,es utana meglett a csók(nyelves).

Szerintem el benaztam,de tetszett.:)Olyat ereztem kozbee,hogy huu nemtudom..:D 13

2014. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a suli "legmenőbb" srácával volt városnapokon:D Külsőre tetszett a srác, de nem voltam szerelmes. Ő is ivott kicsit, én is. És csak úgy összejött. Leült mellém, hozott piát, először átkarolt, puszilgatott és végül mégcsókolt. Ő már jártas volt ebbe, de nem tudta, hogy nekem ez volt az első. Ő lényegesen többet ivott nálam, de azért másnap elmesélte, hogy milyen rosszul smárolok(haverok voltunk, nem bántásból mondta) de azthitte, hogy csak a pia miatt volt, hát én meg nem ellenkeztem;)
2014. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diamonocska válasza:
mi éppen filmet néztünk a barátommal.Elöször csak szájrapuszi volt de aztán hosszan néztük egymást és megtörtént.:) lent beizgultam...jóvolt.
2014. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem nagyon gáz volt..nem is az az igazi csók..A barátom megkérdezte hogy megcsókolhat-e.Én azt mondtam hogy igen,de közben nagyon nem értettem,hogy miért jelenti be,mert ez így tök gagyi.Mindegy..A kövi randinkon,Dupla volt,és félrevonultunk.Elösször csak nézett,és én is őt..de nem az a romantikus nézés volt.Inkább kínos..nem is tudom miért.Aztán odahajolt hozzám,és hozzáérintette az ajkát az enyémhez...ennyi volt...Én nagyon nem tudtam mit csinálni,mert még sose csináltam akkor ilyet.Mivel semmi pillangó,meg zavar nem volt,utána szakítottam vele,mert ez így gáz lenne.Ha belegondolok most,annyira rossz,hogy ilyen volt az eslő..Mindig romantikusról álmodtam...de az én hibám..Még nem voltam rá felkészülve,és a pasi se volt jó..Amúgy 13 voltam.. :/
2014. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az én első csókom eléggé rossz volt. 14 voltam

A srác nagyjából tudta mit csinált, én meg ugye nem...

először csak szépen, gyengéden megcsókolt, de aztán a nyelve valahogy lement a torkomig. rögvest haza akartam menni...

Amúgy rendes fiú volt meg minden, de se pillangók, se szerelem.

A mostani barátommal viszont nagyon jó első csókunk volt, naplemente, dunapart, minden ami kell. az nagyon szép volt. pillangók és boldogság. :)

2014. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!