Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne valaki oly' kedves hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne valaki oly' kedves hogy felvilagosit?

Figyelt kérdés
Szuleim nem merem megkerdezni, leraznanak. Fiu vagyok, kerlek mindent mondjatok el.

2014. okt. 25. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ma van még ilyen?
2014. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miről akarsz ennyire felvilágosulni?:D
2014. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiam, apa leszel
2014. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. okt. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
interneten van ezer felvilágosító oldal , fórum, video, meg a suli is mindig tart, plusz haverok is mondanak dolgokat...
2014. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mire vagy kíváncsi?

De jó lenne tényleg ha az interneten egy rendes, elfogadott felvilágosító szöveget olvasnál , mert itt ahányan vagyunk annyi félét, annyiféle képpen mundunk ,még akkor is ha a lényege ugyan az:-)

2014. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aján lom az a-ha .hu t ott minden kérdésedre megtalálod amválszt :-)

Előző voltam

2014. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem se világosított fel senki, mindenre rájöttem magamtól.
2014. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!