Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nagyon kedves velem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyon kedves velem egy fiú, aki elvileg nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
rendes a kis csúfsággal,miért is ne.
2014. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő mondta, hogy nem akar tőled semmit? Mert akkor valószínűleg azt akarja, hogy Te kezdeményezz nála, és nyomulj rá… Ez elég hülyén hangzik, de láttam már ilyet. Lehet, hogy valóban nem akar tőled semmit, vagyis nem akar barátnőjének, de jól esik neki, ha látja rajtad, hogy te odavagy érte.
2014. okt. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúfság, párszor csókolóztunk már, csak nem hiszem, hogy akarna tőlem bármit is, ennek ellenére mindig nagyon kedves, ha találkozunk.
2014. okt. 3. 01:18
 4/10 anonim ***** válasza:

meg alapból,ha valaki csúfság,attól még nem kell feltétlen szemetének lenni senkivel ok nélkül.

nekem is van pár igazán csúf munkatársőm,majdnem annyira azok mint te,de teljesen jól elvagyunk,hoznak kávét stb,ezért én is kedves vagyok velük és megdicsérem a hajukat ruhájukat néha,kedves vagyok velük.

2014. okt. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Néha falba verem a fejem a lányok logikáján. Ha már csókolózott veled akkor csak nem vagy számára közömbös egyelek meg.

Egy férfi pedig mindig akar valamit egy lánytól aki felé közeledik, az egyetlen különbség csak annyi, hogy mennyire kendőzi a szándékait.

2014. okt. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akar tőled semmit, miért csókolóztatok (párszor)? Amúgy én elég sok emberrel vagyok nagyon kedves, akiktől nem akarok semmit. Sokaknál alapvető tulajdonság.
2014. okt. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, csak megcsókolt. :D De utána meg nem nagyon keres, úgyhogy nem értem.
2014. okt. 3. 01:44
 8/10 anonim ***** válasza:

azt hitte,hogy a csóktól átváltozol szép királylánnyá békából.

ez nem történt meg,elfogadta és marad inkább kedves,de nem nyomul tovább.

2014. okt. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát pedig nagyon reménykedhet, ha szinte minden találkozásunk alkalmával csókolózunk. :(
2014. okt. 3. 02:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát téged sem az eszedért szeretnek...
2014. okt. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!