Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nem tartjátok igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem tartjátok igénytelennek az olyan lányokat, akik 0 sminket használnak? Mert én nem tudom sminkelni, így sosem használok, de a lányok többségén látom, hogy ki vannak festve.

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 20:24
 1/10 A kérdező kommentje:
*tudok
2014. okt. 25. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem legalább látom, h úgy tetszik ahogy van.
2014. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Inkább na használj sminket, mint, hogy 5 kiló vakolat legyen rajtad.
2014. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ennek nincs köze az igénytelenséghez.
2014. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én se sminkelem magam. Nem szeretem igazából.

Tapasztalatom szerint így is sokaknak bejövök.

2014. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tartom igénytelen, mert aki szép, az smink nélkül is szép, aki meg átlagos, az se búsuljon (vagy sminkeljen), mert valakinek pont úgy fog bejönni, hogy természetes.
2014. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Igazából én nem tudom, hogy szép vagyok-e, vagy sem, de ha nem, akkor az én sminktudásommal elkészített smink csak rontana a helyzeten azt hiszem...
2014. okt. 25. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
A barátnőm még a boltba sem megy le smink nélkül, pedig tök jól néz ki, alig tudom rávenni, hogy ne használjon semmit, neki ez napi megszokás, engem csak idegesít, ha valaki szép így is úgy is szép, minek megváltoztatni a természetes kinézetet?
2014. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy szoktam sminkelni, hogy egy átlagos földi halandó meg nem mondaná, hogy van rajtam bármi: bb krém, pici pirosító, púder, enyhén színezett labello. Néha szempillaspirál, azt mondjuk észre lehet venni, de nem mindig használom. A fent írtakat is csak azért, mert sajna nem tökéletes a bőröm. Aki lát, az azt látja, hogy itt egy szép lány, aki nem sminkel - esetleg nagyon közelről veszi észre az, akinek van szeme hozzá. A férfiak soha.

De a párommal akkor ismerkedtem meg, amikor egyáltalán nem sminkeltem, és így is tetszettem neki :D

2014. okt. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

általában oké de van amikor nálam már igénytelennek számít vagy legalábbis furcsának számít.

egy fontos eseményen, egy drága helyen randin, színvonalasabb bulihelyen.

az meg a legrosszabb ha nem tud vki sminkelni mert előbb utóbb úgyis rákényszerül, és akkor úgy fog kinézni mint egy bohóc. sztem tanuld meg, néha sminkelj és kész.


22/F

2014. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!