Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtöket rajtakapnátok, hogy a kutyája elégíti ki (nem vagyok benne biztos, hogy így volt)?

Figyelt kérdés

Aznap úgyvolt, hogy este 8-ig dolgozok, közben változott a helyzet, és 4-re már otthon voltam. Zárva volt a lakás ajtaja, csodálkoztam is hiszen a barátnőm ilyenkor álltalába otthon szokott lenni.

Amikor benyitottam, rá fél percre ő kijött a hálószobából, kicsit verejtékes homlokkal, utánna a kutya is kirohant.

Nekem csak később jött ez a gondolat...mit keresett a hálószobába a kutyával, és mondom, verejtékes volt a homloka, és kissé lihegett is, és elég furán viselkedett.

Nem tudom, hogy mit mondjak neki, egyre biztosabb vagyok a dologban...


2014. okt. 25. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha állattal csinálja, az nem megcsalás!
2014. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kamu
2014. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok. Aki szerint viccnek szántam, az ne válaszoljon.
2014. okt. 25. 20:27
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

ha biztos akarsz lenni benne, akkor tettesd azt h neked is tetszik ez és csinálják előtted.

igy megtudhatod a szörnyű igazságot padawan! >:(

2014. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Marceline lehet, hogy igazad van, de akkor se szeretnék puncit nyalni egy állat után.
2014. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Hát miért tartják olyan nagy becsbe a kutyákat ????
2014. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez szerdán történt. Szerintem holnap rákérdezek, látni fogom ha hazudik. Ha igazam van, szakítok vele.

Szerintetek szemétség ez miatt szakítani valakivel?

Nem tudom, hogy mi a helyes...különben nagyon jól megvagyunk, szeretem is, és ő is engem, de...

2014. okt. 25. 20:34
 8/17 A kérdező kommentje:
Ti mit cselekednétek a helyemben?
2014. okt. 25. 20:35
 9/17 anonim ***** válasza:
38%
félre hívnám,és széttépetném a kutyával,nem egy szerelmi befejezés,de legalább mókás.
2014. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy szukát is.
2014. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!