Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek a barátnőtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek a barátnőtök a legszebb vagy tisztában vagytok vele, hogy nála is vannak jobb nők?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szebbek vannak, de nincs olyan, aki JOBB lenne nála. :)
2014. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok férfi, de biztos vagyok benne, hogy a párom találna szebbet is nálam. Viszont nekem bőven elég, hogy tudom, gyönyörűnek tart. :)
2014. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

van egy idetartozó vicc:

Az ifjú feleség kérdéseivel nyaggatja férjét:

- Mondd meg kérlek, de őszintén!

Milyen nőket szeretsz te? Az okosakat vagy a szépeket?

- Se ezt, se azt szívem, én téged szeretlek

2014. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A vagy-vagy elv alapján mindenképp. Ha jó és okos akkor van szebb. Ha elég szép akkor van aki jobb és okosabb. zóval "jobb" mindig van kivéve ha a saját abszolút ideáloddal jársz.


Ghghghghgh, őrülethatár.

2014. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagyok vele, hogy számomra Ô a legszebb. :) Lehet, hogy csak számomra, de nem érdekel. :P
2014. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 WheneverYouWant ***** válasza:
67%

Hogy mi tisztában vagyunk e???

Inkább tőletek kellene megkérdezni..

Lehet hogy sokaknak ismerős a szitu mikor egy pár sétál az utcán és jön szembe egy bomba nő... A fiú a szeme sarkából látja hogy a bnője csekkolgatja... (másodpercenként legalább 10x) hogy a srác egyáltalán rá néz e... Rettentő kínos ez az érzés.. mert ha észreveszi a bnőnk hogy észrevettük hogy csekkolgat.. akkor mi a vége? Hogy most miattam nem néztél rá???

AJJJJAJJAJJAJJJJJJAAAAAAAAAJJJJ

A másik dolog amit tehetünk hogy nézzük a bomba nőt. Nem tesszük mert azzal szabad felületet adnánk bármilyen támadásra... ezért ilyen kényelmetlen ez a szitu... közben úgy érzed nem tudsz hova nézni hogy ne legyen balhé...

Szóval visszatérve... tisztában vagyok vele hogy vannak jobb nők.. de mivel a nő nincs tisztában azzal hogy számomra van szebb nő is(érthetetlenül) így próbáljuk ezt az illúziót fenntartani...

2014. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:
6-os jól mondja :)
2014. okt. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Én 7 éves kapcsolattal elmondhatom, hogy ha egy férfi olyan szenvedéllyel szeret egy nőt, soha ,senkit nem fog szebbnek tartani. Ezt elhihetitek nekem. Soha nem tartottam egy nőt sem szebbnek az enyémnél.

25F

2014. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én meg nem értem a 6-ost nyílván tudjuk ...mondj már egy lányt a Világon aki mindenével 100%ban elégedett és úgy érzi nincs nála...szebb...szóval persze, hogy tudják a nők...
2014. okt. 25. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:

6osnak is igaza van.. azokban az esetekben mikor a lány beteg..


Aki nincs tisztában vele, hogy van nála jobb nő is, az beteg.


Én mint írtam, tudom, hogy vannak nálam szebbek, hogy találna nálam szebbet, de nekem elég, hogy engem is szépnek talál.. velem van együtt, nem a többivel.


Szóval persze...ezek a kínos esetek azoknál a nőknél fordulnak elő, akik egy pohár vízre is féltékenyek. Beteg mind.

2014. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!