Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell-e aggódnom? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e aggódnom? Hogyan lehetne törölni, kikerülni a rendszerből?

Figyelt kérdés

Megdugnad.com -


Van esetleg valakinek tapasztalata? Első ránézésre korrektnek tűnt az oldal, így regisztráltam. Aztán kiderült, hogy valójából kamu profilokkal van tele. SMS-t nem küldtem, de ettől még előfordulhat, hogy valamilyen módon pénzt vonjanak le?

Valamint ha esetleg van valakinek tapasztalata az oldallal kapcsolatban, valahogy lehet törölni a profilt az oldalról?



2014. okt. 25. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
előfordulhat majd jönnek az sms-ek hogy ez meg ez kapcsolatot akar vagy beszélni, volt egy műsor az ilyen oldalakról, hogy a palinak 40ezer forintos telefonszámlája lett. Mert valaki szopatásbol az ő számát adta meg. XD
2014. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Regisztráltál és nem olvastad el a szabályzatot? Öreg hiba!

Egyébként le van írva, hogy az első sms ingyen van és utána minden általad küldött sms 240Ft+áfa

Tehát ha nem küldesz akkor nem von le pénzt.

Az ilyen oldalak azért vannak, hogy költsd a pénzedet.

A másik oldalon levő akárki csak húzza halassza a témát, de szerintem találkozó nem lesz belőle.

Habár ha sok pénzem lenne azért kipróbálnám, de semmi több egyenlőre.

2014. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Sehogy sem vonhatnak pénzt... bankkártya számot nem adtad meg.. Nagy betűvel nem volt sehol sem feltüntetve hogy fizetős...

Nem fognak csekket küldeni nyugi...

2014. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehúzás, vigyázz! :) Ráírtam egy csajra, válaszolt, ugye az eső sms ingyenes. Mondtam neki e-mailben folytassuk, mert a gatyám is rámegy ha itt ismerjük meg egymást. Már másodszorra írom ezt, jön az sms:

"A szolgáltatás technikai okok miatt nem elérhető, kérése díjmentes volt. Kérjük próbálkozzon később."


Majd megint ír a "lány", másodszorra kérdezi amikor már egyszer elmondtam neki hogy igen, hogy "Előbb pár dolgot meg kell tudnom rólad, légy szíves válaszolj nekem. Van valakid vagy egyedülálló vagy?"

2014. okt. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egy értelmű volt, hogy az oldalon keresztül küldött sms-ek pénzbe kerülnek, a szabályzatot is olvastam. Úgy voltam vele (nagyjából mint a 4. válaszoló), hogy minden ilyen ismerkedős/randiszervezős szolgáltatásért fizetni kell. Pár alkalommal még éppen belefért volna egy-két próba. Elvégre, ha lemegy az ember egy szórakozóhelyre, és meghívja a csajokat egy-egy italra ugyanott van, és lehet azzal se jön össze semmi.


Az derült ki túl későn számomra (a regisztráció után), hogy nem valódik a profilok, amiknek lehet írni.


Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy olyan előfordulhat-e, hogy úgy küldenek üzenetet, vagy kezdeményeznek valamilyen adatforgalmat, vagy valami hasonlót hívást, ami észrevétlenül költséget generál a telefonszámlámon.

2014. okt. 26. 00:56
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: csak nem hagytam annyiban. XD

En:

"Tudom hogy lehúzás ez az egész, de azért még elköszönök ha nem szeretnéd máshol "ingyenesen" folytatni. Jóéjt. :)"


Ő:"Lehuzas?Én is pont abba a helyzetbe vagyok amelyikbe te,csak ellentétben veled,én biztos akarok lenni abban hogy kinek mit adok meg"


Én:" Hát persze, mert így az oldal biztosan megkapja a 200 FT-ját sms-enként, másként nem. :D De hogy ki s mi vagyok valójában, azt nem befolyásolja. :)"


Rendszerüzenet: " Köszönjük, hogy igénybe vette szolgaltatasunkat. Üzenetét tovabbitottuk."


Azt hittem vége, kíváncsi voltam hogy reagálnak:


Ő:"Na és nem irod le nekem,hogy te hogy nézel ki?Csak hogy el tudjalak képzelni téged xykedves?Persze, ha nem titok"


És még mindig el akarom hinni, hogy létezik a Mikulás, de nincs több felesleges pénzem erre a hülyeségre. :( :DDDD

2014. okt. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáltam egy ilyen dolgot.

Akkoriban volt egy kis felesleges pénzem és úgy voltam vele, hogy kipróbálom hátha.

Írtam is a kiszemelt lány számára.

Nekem az tűnt fel, hogy már az első üzenettől kezdve nagyon kedves volt.

Próbáltam azt is amit az ellőttem író is próbált, hogy egy másik elérhetőséget kérni vagy adni, de ez lehetetlen volt.

Ha én írtam másik elérhetőséget, ő állítólag moderálva kapta, tehát ki volt csillagozva.

Ha ő küldött másik elérhetőséget akkor vagy nem kaptam semmi üzenetet vagy ki volt hagyva az a rész ahova ő állítólag beírta az másik elérhetőséget.

Gondoltam, hogy vannak szűrök a rendszerben bizonyos szavakra úgy mint itt és próbáltam cseles lenni és más formában leírni bizonyos szavakat, jeleket.

Ez sem vált be mert a csaj(ha tényleg csaj volt) nem értette, hogy mit is karok leírni.

Itt jött a felismerés, hogy ez vagy nagyon hülye vagy ez egy nagy lehúzás.

Na de mindegy megpróbáltam máshogy.

Szorgalmaztam, hogy találkozzunk és ebben benne is volt.

A furcsa az volt, hogy többnél is próbálkoztam és kivétel nélkül mind akart volna találkozni, de mire elértük volna a randi kitűzött napját akkor vagy nem reagált az üzenetre vagy egy mondvacsinált indokkal lemondta a dolgot.

Ezt a dolgot is megkerültem és azt találtam írni, hogy írjon amikor ráér és, hogy hol van és én már indulok is oda akármikor is legyen, még éjjel is.

Erre már vagy nem jött válasz vagy teljesen más témára terelte volna a szót.

Jó tanulópénz volt és egész jó tandíjat fizettem érte.

Ezek a rendszerek tényleg csak a pénzre mennek és ki tudja, hogy ki van a másik oldalon.

Egyszer kíváncsiságból írtam mindenféle napszakban és az volt a furcsa, hogy tényleg akármikor is írtam nagyon rövid időn belül jött a válasz.

Gondoltam is, hogy ez a valaki nem is alszik.

Egy szó mint száz, nem érdemes ilyenekkel foglalkozni.

2014. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kalmi91 válasza:
Hogyan tudom magam törölni? Kérlek segitsetek.
2015. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!