Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak? Nem akarok semmit a barátságunk kárára

Figyelt kérdés
A barátnőmnek év elején megtetszett egy osztálytársa,akivel később elkezdett beszélgetni. Viszont a fiú rám írt es tök jól elbeszélgettünk nagyon szimpatikus vagyok neki. A srac teljesen olyan mint én nagyon megfogott a személyisége. A barátnőm egy hete mondogatja hogy őt már nem érdekli (nekem két hete tetszik..) ezert szabadabbra fogtam mar nem volt bennem semmi ami ugymond "visszatartson". Erre mikor elkezdte kérdezgetni hogy nekem ki jon be elszoltam magam mosolygott utana meg mondta hogy neki is bejön. De akkor miert tagadta le?
2014. okt. 26. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kellenél barátnőnek. Gyenge jellemed van.
2014. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A "nem érdekel" nem feltétlen tükrözi a valóságot. Na meg irigység is közrejátszik nála.

De ha te így tettél, ahogy leírtad, nincs miért bűntudatod legyen!

Áldásom rátok! :))

2014. okt. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi utolso:)) első: Ne ítélj h ne iteltess
2014. okt. 26. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!