Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves vagyok, és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, és nagyon tetszik egy lány. Több mint 7 éve ismerem és ő a legjobb barátom. De én többet akarok ennél. Hogyan adjam a tudtára, hogy mit érzek? Attól félek hogy nemet mond, és elromlik a barátságunk.

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen benne van a pakliban,hogy vége szakad a barátság. Mérlegelj!
2013. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Házinyúlra nem lövünk!

De hogy segítsek is úgy tudod tudtára adni ha bókolsz neki minden nap, segítesz neki, közeledsz felé stb. de ha még mindig nem érti akkor mond face to face-be hogy bejön neked.

Ez benne van a pakliban, de ha nem próbálod meg soha nem tudhatod hogy mi lehetett volna és egy életen át magadat fogod hibáztatni.

2013. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg előtte valahogy kibogarászni, hogy vevő lenne-e a kapcsolatra.

Próbálj úgy beszélgetni vele, hogy ezeket megtudd, de legyen feltűnő, hogy arra megy ki a játék.


17/L

2013. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En 14 vagyok es nagyon megbantam, hogy osszejottem egy sraccal... korai az meg... :)
2013. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15/f és meg fogod bánni, ha túl hamar cselekszel. Várj még pár évet, én is várok még
2014. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!