Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik társkeresőn lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn lehet pénzért kapható amatőr lányokat találni?

Figyelt kérdés
Nem profi prostikra gondoltam, tehát ilyen rosszlanyok.hu és hasonló oldalakkal hagyjatok. Régen fent voltam loveboxon, és ha nagyon megtetszett egy lány, ráírtam, hogy érdekli-e anyagi támogatás (persze csak ha Bp-i vagy környékbeli volt), persze nem mindenki mondott igent, de aki igen, annak egy kulturált jó szexben volt része velem, és kapott 10-20e közti összeget. Egy jó kaland volt neki, de ma már fél nap alatt kitiltanak lb-ról. Van olyan hely még, ahol ez összehozható, és ténylegesen sokan is vannak fent? Kellemes estéket, szép élményeket okozott ez a lehetőség nekem :P

#anyagi támogatás #gáláns ajánlat
2014. okt. 26. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
eropolis.hu
2014. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom, lányok, priviben is jelentkezhettek :)
2014. okt. 27. 09:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg most hétvégén valaki innen? :)
2015. jan. 31. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!