Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn talált már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn talált már valaki normális párt magának?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
szexpartnert,szeretőt,azt is kerestem,most is azt keresek.39F
2014. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szexpartnert, és baráti barátot.
2014. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 viktorvarga ***** válasza:
35%
rondaságok vannak,meg kur rvanagy ku rvák.párt onnan nemkéne..
2014. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
nem, de nem is kerestem
2014. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen :)
2014. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokan találtak már állítólag. Csak ügyes férfi és kitartó nő kell hozzá. Ilyen párosítás persze ritka a létszámhoz képest.
2014. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettő komoly kapcsolatom volt eddig, mindkét lányt neten ismertem meg. Csak azok mondják, hogy neten nem lehet ismerkedni, akik amúgy sem tudnak...
2014. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En 5 eve vagyok egyutt a baratnommel, neten ismerkedtunk meg, nehany tobb eve kapcsolatban levo ismerosom szinten igy talalt part.

Elotte lazabb csajozasra hasznaltam, volt randim meg egyejszakas dolgom is netrol. Joval hatekonyabb, mint eloben tolni, de nyilvan azt sem szabad hanyagolni, mert egy ido utan belekockulsz.


25F

2014. okt. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!