Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek meg azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek meg azért hogy 1 hónapig Selena Gomez-nél lakhassatok és mindenhova elkísérhessétek őt?

Figyelt kérdés

Elsősorban Selenatoroknak (selena rajongóknak) szól a kérdés.

és vmi konkrétat írjatok pls. ne a szokásos bármit,akármit. :)

előre is kössz a válaszokat.



2014. okt. 26. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Megengedném neki, hogy lepipázzon.
2014. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

asszem nem értitek a kérdést mert az a kérdés hogy te mit tennél azért hogy..... és nem az hogy ő mit tenne azért.

szal aki csak ilyen értelmetlen fa****gokat tud írni az takarodjon innen.

2014. okt. 26. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
én a csicskája lennék, a kis beidomitott kutyája!
2014. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ő is ugyanolyan nő, mint a többi. Bár szerintem szép... SZeretem hogy olyan csókolni való a szája.

Így ezért semmit se, sőt, ő szokott fizetni a testőreinek érte.

De ha a pasija lehetnék, akkor szeretném(már ha megérdemli), nem csalnám meg, őszinte lennék vele,

És arra törekednék hogy boldog legyen velem.

Bár ehhez nem kell hírességnek lennie egy nőnek. Ha nekem megfelelő nőt találnék, akkor bármennyire nem híres, ugyanezt adnám neki.

2014. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem érne meg egy lyukas kétfillérest sem.
2014. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Selenator? Ilyen is létezik? Am semmit, szép csaj meg minden, de én földhöz ragadt vagyok:D
2014. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok.

Ha bemutatna más hírességeknek is, meg járhatnék vele VIP partikra, akkor kb tényleg mindent megtennék. :D De hogy valami konkrétat is mondjak... mondjuk lennék a "cselédje".

2014. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit?
2014. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az jobb kérdés mit tennél meg, hogy ne kelljen még találkoznod se vele.
2014. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legfeljebb az agyaig kisernem ahol olyat kapna a magyarok istenetol mint meg senkitol ottan amerikaban! :D De kisergetni, mint a kutyaja biztos nem.
2014. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!