Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-21 éves srácok- ezt azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-21 éves srácok- ezt azt jelenti, hogy nem tetszik a lány?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy hónapig együtt jártunk egy tanfolyamra és ott elég jóban voltunk (én teljesen belezúgtam, de annyira beszari vagyok, hogy ezt sosem mertem neki elmondani).

A tanfolyam után néha beszélgettünk neten, de ennyi. Egyszer eléggé sokat ittam buliban és megírtam neki, hogy "sosem merném bevallani amúgy, de eléggé kedvellek", vagy valami ilyesmit, nem tudom pontosan. Ő erre csak annyit írt, hogy köszöni szépen, ő is kedvel engem.

Másnap aztán bocsánatot kértem, ő mondta, hogy nem gáz. Néha utána még beszélgettünk, aztán az is fokozatosan elmaradt.

Ez azt jelenti, hogy ő egyáltalán nem érzett/érez semmit irántam, legfeljebb úgy gondolja, hogy gáz vagyok, ugye?


2014. okt. 26. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tart gáznak, csak nem úgy néz rád és nem akar megbántani. Esetleg mivel végső soron te kezdeményeztél nála, arra számít, hogy majd a következő lépést is megteszed. Lehet, hogy azért nem próbálkozik, mert azt hiszi, hogy meggondoltad magad.
2014. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valőszínűleg csak barátként kedvel. Nem hinném hogy gáznak tart.
2014. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a segítséget :( azt hiszem, ez a hajó akkor elúszott (ha volt egyáltalán hajó... vagy valami tutaj legalább)
2014. okt. 26. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:

belátásom szerint egy lány akármennyire is nyilvánvalóan bele van zúgva egy srácba nem ő tegye meg az első lépést és ne adja magát ilyen könnyen....akármennyire tagadják ezt sokat a fiúk szeretnek kicsit küzdeni a csajokért és ez így van rendjén

:)

2014. okt. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!