Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után okozna nekem még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után okozna nekem még egyszer csalódást? Vagy már ne bízzak meg benne?

Figyelt kérdés

Ez egy előző kérdésem ami vele kapcsolatos: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2 hete rám írt hogy megbánta amit tett és hogy nem becsülte meg azt amije volt és az én voltam meg azt hogy hiányoztam neki.. Én megbocsájtottam neki. Szinte mindennap beszélünk bár most az utóbbi időben én írtam rá mindig és úgy tűnik mintha nem is érdekelném őt. Olyan mintha csak játszana vele.

Van aki úgy gondolja hogy olyan vagyok számára mint egy kiscica aki koslat utána és azt hiszi bármit megtehet velem..

Szerintetek csak játszik velem? Mit gondoltok erről? A helyemben mit tennétek?


2014. okt. 26. 18:35
 1/2 anonim válasza:
Igen, játszik veled. Én a helyedben nem foglalkoznék vele többet.
2014. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen már nem is fogok az lesz a legjobb. Köszönöm a választ!
2014. okt. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!