Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkinek megadatik egyszer a viszonzott szerelem, vagy kár reménykedni is?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
sokan elhiszik hogy szeretve vannak és még ők se
2014. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a mindenki egyenlő kommunista szöveget felejtsd el.

Nem.

2014. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

dehogy adatik meg

de reménykedni lehet

2014. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Ha valakinek ilyen negatív a felfogása, akkor jobb ha sokat reménykedik. :(


Egyébként persze, akár több is, csak még nem találtad meg a hozzád megfelelő személyt!

2014. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos hosszútávon szinte esélytelen.
2014. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég sokaknak,viszont az túlzás,hogy mindenkinek.Általában az csalódik a legnagyobbat,aki a legjobban tudja szeretni a másikat.

Én például most egy reménytelen szerelem miatt vagyok padlón,és életem során marhára nem először,szóval kezdem elveszíteni az ebben való hitemet.

2014. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek, de aki nem élte át az igazi, lélegzetelállító, csupa nagybetűs szerelmet, nem is tudja, mi marad ki az életéből. De remélni kell, én már átéltem...
2014. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek!
2014. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebből a két opcióból lehet választani? Szerintem egyik sem fedi a valóságot.
2014. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!