Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl lehet lépni rajta anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet lépni rajta anélkül, hogy tisztáznám vele?

Figyelt kérdés

Már jó ideje vonzódom egy nős pasihoz, de mivel házas próbálom előtte leplezni az érzéseimet, amit egyre nehezebb úgy, hogy ő közben megérint, kedveskedik, cukkolódik, csipkelődik velem. Már lassan fél éve tart ez az egész, s a legrosszabb, hogy gyakran úgy érzem ő is vonzódik hozzám. Időközben 4-5 srácot utasítottam vissza hiszen másba vagyok szerelmes, hogy kezdhetnék így egy kapcsolatot, az nem lenne fair... Barátaim most már egyfolytában piszkálnak miért nem adok esélyt egyik srácnak sem és én is aggódok mikor ér már véget ez az egész.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Tanácsok mit tehetnék?


2014. okt. 26. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

A barátaidnak igaza van.


Lépj :)

2014. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!