Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársam zaklatja barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viol3 kérdése:

Osztálytársam zaklatja barátnőmet. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam szerelmes barátnőmbe. Nemrég vallotta be. Egyfolytában zaklatja és el akar menni vele mindenhova kettesben. Arra jutottunk, hogy le akarja smárolni. De ennyi idősen ez korai, de a fiú ilyen szinten olyan "előrehaladott". Már mondtam neki ne csinálja, de nem hallgat rám és fenyeget. Segítsetek légyszíves! L/12

2014. okt. 26. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
:DDDD
2014. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha magyar köpjétek be tanárnál veressétek meg valakivel stb.


Ha füstös akkor FUTÁS!!!!!! Amíg még a 2 lábad egymás mellett van!

2014. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hivjatok ra aput ;)
2014. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 füstös ez komoly? besirtam:DDDDD
2014. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy ez legyen már a legnagyobb problémátok:) Ha tetszik barátnődnek a srác, akkor hagy menjenek el kettesben és ha smárolnak akkor smárolnak, nem korai. Ha meg nem tetszik a lánynak akkor mondjátok meg neki, hogy próbálkozzon másnál:) ennyi. 17/L
2014. okt. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen hidd el, korai. A srác meg nem ilyen, hogy meg lehetne győzni. Ha tetszene a csajnak nem írtam volna ki a kérdést.
2014. okt. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!