Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellett volna mondanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellett volna mondanom neki hogy oda fogok jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szóval,egy külföldi srác akivel egymásba szerettünk és már több mint 2 éve beszélgettünk szinte mindennap,2x találkoztunk is mert kimentem hozzá. Nagy volt a szerelem mindkettőnknél és nálam továbbra is az. Viszont most már 1 hónapja hogy nem beszéltünk..Soha nem volt még ilyen és ez megijeszt. Lehet akkor most gondolta azt hogy akkor ennek nincs értelme és szenvedni itt a távolságban és akkor már ne beszéljünk tovább...Viszont,akartam neki egy meglepetést...Nem tudtam meddig birjuk.Augusztusban költözöm abba az országba ahol ő lakik,sőt nem is leszek olyan messze tőle mivel ott fogok továbbtanulni. Erről ő nem tud,nem akartam elmondani pont azért hogy ne azért beszéljen csak velem mert tudja hogy oda készülők hanem hogy alapból beszéljünk. Most viszont kedzek félni hogy rosszul cselekedtem és el kellett volna mondanom. Félek hogy ez alatt az idő alatt lesz barátnője mivel ahogy látom már nem nagyon akr beszélni..nem ir.. El kellett volna mondanom? Irjak neki? Vagy hagyjam az egészet és majd akkor alakulnak a dolgok?
2014. okt. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Most már hagyd. Majd írj neki (ha ott vagy pár hete) egy laza stílusú emailt, hogy btw. most itt tanulsz, valamikor összefuthatnátok:-)

Így akár poén is, és lazának tűnik. Úgyis látni fogod a reakcióján, hogy érdekled -e igazán. Ha nem, simán visszaírhatod, hogy majd valamikor megdumáljátok, ki mikor ér rá összefutni, mert most Neked is csomó dolgod van az egyetem miatt._)

2014. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De szerencsés vagy! Írj neki, amint csak tudsz, hátha még nincs senkije és akkor nagyon boldogok lesztek!
2014. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!