Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges ez vagy meg valtozik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges ez vagy meg valtozik?

Figyelt kérdés
(Eloszor is elnezest a ekezet nelkuli irasert!) 14 eves fiu vagyok. Bejonnek a fiuk. Sot tetszik is egy peldany, es ki is probalnam veluk. De azon belul nagyon is tetszenek a lanyok is meg..stb Na es akkor ebbol azt akarom ki hozni hogy ez igy marad vagy meg valtozik?
2014. okt. 26. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Példány? Könyvről beszélsz vagy mi?
2014. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Magyarmanó ***** válasza:
Szerintem változik, ha olyan oldalakat nézegetsz vagy olvasgatsz ahol elég szabad szellemű emberek irkálnak, könnyen hiheted, hogy neked is ki kell próbálnod, ha leszoksz az ilyenről szerintem elmúlik, régebben én is néha azt hittem de így belegondolva számomra ez undorító (persze van akinek bejön, semmi baj azzal se) szóval ha ilyeneket nézegetsz esetleg azt hanyagold, ha nem nézegetsz ilyeneket akkor is lehet, hogy csak egyszerűen kíváncsi vagy, még elmúlhat de az is lehet, hogy biszex vagy majd kialakul.
2014. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Sztem biszex vagy de ez nem baj! En is az vagyok pedig 6 eve vagyok egy pasival de voltam mar lanyokkal is es mind a ket dolog ugyanolyan izgi😉 ugyhogy sztem ha tenyleg erdelkel mind a ket nem akkor masok miatt ne fojtsd el!! Sokkal jobban fogod magad erezni!!

22/L

2014. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen hogy normalis valaszokat irtok!:)
2014. okt. 26. 22:12
 5/5 anonim válasza:
Ja mivel ez egy normalis dolog!! Akkor is ha sokan mast mondanak!! Nagyon sok ember van igy ezzel csak nem mindenki meri kimondani vagy akar sajat maganak bevallani!! De sztem ez tök jo dolog 😉 pl az en pasim lanyokra nem feltekeny mert tudja hogy csak a szex resze erdekel es szerelmes nem leszek ugyhogy igazabol legalisan megcsalhatom 😉👍
2014. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!