Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges változik valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges változik valami? Nagyon magam alatt vagyok

Figyelt kérdés

24éves pasi vagyok és nem volt még barátnőm. Nagyon szeretném ha lenne és kicsit fáj más párokat látnom,mert tudom, hogy mikből maradok ki.


A probléma ami miatt nem tartom magam és nem is érzem magam pasinak, h nem vagyok jóképü. Félénk és visszahuzodó vagyok. ez részben a neveltetésem, de nagyobb részben abból fakad, hogy nem látok az egyik szememre születésem óta. Múszemet kell viselnem, hogy ne látszódjon. ez olyan ,int a kontaktlencse és úgy is kell vele bánni. Tehát vannak olyan dolgok ami emiatt elég macerás kivitelezni.


Társaságban eléggé feszengek emiatt és nem szeretem önmagam. Vékony, magas vagyok olyan kisfiús kinézettel, szal nem vagyok férfias sem..


Tulajdonságai: kedves, őszinte szeretni tudó ember vagyok és húséges. Nehezen oldódom és kezdek ismeretlennel beszélgetést. Nem tudom miről lehetne beszélgetni, amivel felkelthetném az érdeklődését egy lánynak..


Tetszettek már lányok, de egyiknél sem éreztem, hogy kell nekem.


Összességében nincs bátorságom sem és mulya vagyok. ennyi idősen ciki az egész h nem volt senkim..

Bocsi h hosszú lett.

24f


2012. márc. 31. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb, hogy fogadd el magadnak olyannak, amilyen vagy. Mindenkinek van értéke, még ha rejtett is. Neked ráadásul olyan tulajdonságaid vannak, amelyek a mai társadalom kb. 90%-nál k*rvára nincsenek meg: őszinteség, hűség, stb. amiket írtál.

Merj kezdeményezni (tudom, könnyen beszélek), és gondolj úgy az egészre, hogy nincs vesztenivalód. A semmiből nem tudsz bukni :)


Sok sikert! :)

2012. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az milyen.. én meg túl őszinte vagyok... valaki kérdez, az igazat mondom mindíg. Ez ellen mit tegyek? xD múltkor ofőm megl

kérdőjelezte az iskolai hiányzásom okát, kérdezte miért mentem haza.? Én elmondtam, hogy különösebb ok nélkül... vagyis csak úgy xD. Jó ez most nem lényeg, szal túl őszinte vagyok, másik az, hogy hál istennek helyes vagyok (ne haragudj nem nagyképűségből mondom, de meg vagyok a külsőmmel elégedve) csak épp a lányokkal való kapcsolattermetés a nehéz... Önbizalomhiány... mostanában bulizni sem voltam ismerősökkel, stb pedig érzem, hogy különleges ember vagyok. Igazándiból barátságos, és észrevettem, hogy ha társaságban vagyok, furcsán érzem magam:)) állandóan mosolygok, azokra is, akiket csak látásból ismerek, megfogom a vállukat stb, utána néztem dolgoknak, és magamra ismertem, Intuitív, melegszívű emberszerető vagyok, aki folyton segíteni szeretne a környezetének:) és igaz is rám:). Tanulmányozd magad:) Ha kell ott van Schilling péter számmisztikus is:) én teljesen magamra ismertem az alapján amit írt! Írásai kb 90% ban igazak voltak rám, az érzéseimre:)) Ja és, az nem számít, hogy jóképű vagy e!!! Durva mi?:D de ez igaz! a Nők szinte teljesen más alapján választanak párt, félredobva, hogy azok mennyire jóképűek, helyesek stb úgyhogy simán lehet igényes "gyönyörű" barátnőd, csak a nőkkel kell tudni jól bánni:) szóval a külső valóban nem minden, sőt, van hogy nem is nagyon számít:) De persze légy igényes, ápolt:) a természetes szépséged, elrejteni nem tudod. de ha azon kívül ápolt vagy, az már teljesen jó, és válts ki vonzalmat a nőből... akkor már sínen vagy, hogy ne csak "barátzónáb" kerülj, azt nem tudom hogy éred el, de "tudom" mi kell egy lánynak. Biztonságérzet, ne légy átlagférfi, tűnj ki a férfiak tömegéből, (megszólítószöveg, beszédstílus) értem ez alatt, hogy ne így kezd a megismerkedést, : HELO! :)) jó a hajad:D meghívhatlak egy italra?:D - Erre szinte biztos hogy azt mondja a lány:- o.O NEM kösz! mivel egy "gyönyörű" nőt naponta kb 10-20 ha nem több férfi szólít le (hallottam már ilyenről) akik mind ugyan azza la szöveggel, stb próbálkoznak, épp ezért kell kitűnnöd az átlag férfiak sorából, potenciális partnerré:)))) Sok sikert:)

2012. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző: minek kell gyönyörű nőket megszólítani? Átlagosat nem lehet? Talán esélye is lenne...
2012. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Példa volt... hogy még gyönyörű nőket is megszerezhet, átlagosokat talán még könnyebben is.)
2012. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!